2,5 saat sonra koyulaşan silik çizgi.

birmelegimolsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
166
62
Hayırlı akşamlar dostlar. Ben 23 yaşımdayım.. 2 yıllık evliyim ama 1 yıldır korunmuyoruz. Fakat bebeğimiz olmuyor ve geçen ay doktora gittim adetimin 3. Günü muayene oldum doktor kan testi yapmadan bana kodlayarak yazıyorum dostnx ve inofccmbi diye iki hap verdi bunları kullan dedi. Ve bir ay sonra da progesteron testi yaptırıcaksın dedi yani yarın.. teste gideceğim hormon testi sanırım. Bu ilaçlar hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş diye duydum çok çok ümitlendim bu ay. Ve adetime tam 6 gün var bu akşam test yaptım normal 5-6 ₺ olanlardan ilk 15-20 dk hiç çizgi yoktu idrar kurumaya başladıkça önce beyaz silik ve sonra yaklaşık iki saat içinde bildiğin ikinci silik çizgi oluştu. Dayanamadım erkenden test yaptım. Fotoğrafları yükleyeceğim sizce gebelik var mıdır? İlk yaptığımda ki hali ve ikinci halini yükleyeceğim.. şimdiden bildiklerini paylaşan destek olan kim varsa teşekkür ederim.. (bu arada ilk halini silmişim kızlar yok, bu şimdiki hali inanın gerçekte daha pembemsi fotoğraf net cekmiyor otuz beş kere felan denedimmm ((( )

Eklentiler

• F3903A05-E8F4-4B6D-99B5-DBEA8DF83092.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 3.098
Canım seni üzmek istemem ama bu hamilelik değil ilk 5-10 dakika arasında çıkması lazım o çizginin. Bende hep böyle gördüm ümitlendim ama hep hüsrana uğradım. Çok üzüldüm çok taktım.hatta flaşı açıp test çubuğunu iyice inceliyordum az bir silik çizgi görebilmek için ama tam akışına bıraktım hayırlısı olsun dedim ve o ay hamile olduğunu öğrendim. Bunlar kuruma çizgisi oluyor canım seni üzmekte istemiyorum. Rabbım en kısa zaman da sana da nasip etsin kucağını boş bırakmasın inşallah

Yok yahu üzülmem samimi niyet gerçek söz eder bende inanır mısın uyuyamıyorum bazen sabahlara kadar YouTube dan burdan araştır izle derken bir bakıyorum sabah ezanı okuyor.. takmamak nasıl olur bilmiyorum almıyor bazen aklım.. aslında daha önce hiç böyle çizgi çıkmamıştı ve o ilacı da kullandığım için ekstra ümitlendim sanırım haklısın, kuruma çizgisi hiç aklıma gelmemişti.. amiiinnn rabbim duanı kabul etsin. Çok teşekkür ederim

Eklentiler

• 39E36BD3-66B1-4DE1-B82B-3C41FB1FC7BE.jpeg
    19,4 KB · Görüntüleme: 2.317
Yine de inşallah ben yanılıyorumdur canım her şey gönlünce olsun ne zaman hayırlıysa ne zaman olması gerekiyorsa o zaman olur. Rabbim her şeyin en iyisini bilir sen dua et

Ben ilk oğlumda 3-4 gün kala test yapmıştım Negatif çıkmıştı. Yarım saat sonra falan baktım bi değişiklik yok attım çöpe. Sonra sonra bi kuşku düştü içime. Gittim geri aldım. Bi baktım silik zar zor görülen ikinci çizgi. Hemen yarım saat sonta kan verdim değerim 21 çıkmıştı. Daha çok çok yeni bir gebeliği. Yani diyeceğim belki de olabilir.

Bu gebelik çizgisi değil canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…