19 agustosta 2008 tarihinde bende kız çocuk doğurdum

S

saribocek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi saribocek
Doğumumu bursa zübeyde hanım doğum evinde yaptım ve doktorum bursanın en iyi doğum uzmanlarından opr. dr Necdet kırker dir. ona yardımlarından dolayı cok teşekkür ediyorumm:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

• Konu Sahibi saribocek
bu arada 3.250 gr ve 52 santim doğdu kızım :KK66:

• Konu Sahibi saribocek
Allah bağışlasın. Allah analı babalı büyütsün bebeğini.a.s.

• Konu Sahibi saribocek
Tebriklerr .Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahha.s.

• Konu Sahibi saribocek
Doğumumu bursa zübeyde hanım doğum evinde yaptım ve doktorum bursanın en iyi doğum uzmanlarından opr. dr Necdet kırker dir. ona yardımlarından dolayı cok teşekkür ediyorumm:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bir gün arayla doğurmuşuz canım.ben de zübeyde hanımda doğurdum gerçi benim sezeryandı.20 agustos sabahı sezeryan oldum.ama suyum geldiği için sabah 5'te hastanedeydim.

• Konu Sahibi saribocek
allah analı babalı büyütsünn yavrunuzu tebrıklerr...

• Konu Sahibi saribocek
allah bagislasin...
güzel yazilar yazsin...

=) Bursamız bi bebücük daha sahip oldu desenize

Allah analı babalı sağlıkla mutlulukla sevgiyle büyütsün
(darısı inşllah bigün başıma )

Tebrik ederim canim ayni gün doğum yapmişiz ben normal doğum yaptim seninki sezeryanmi.

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün sağlıklı sihhatli hayırlı bi evlat olsun inş.

tebrikler Allah anali babali büyütsün insallah a.s
benimde oglusum 19.8. dogdu ayn gün :lepi:

canım benim gözün aydın..

benim doktorumda necdet bey.sağlıcakla büyüt yavrunu..darısı başıma.sevgiler canım.

benim de kızım 19 ağustosta doğdu..:) sağlıkla büyüsünler..

tebrikler cnm aramıza hoşgeldin sağlıkla büyüsün:)

allah analı babalı büyütsün saglıkla inş.

X