18 Saniye Dayanırsan Zekisin

17.920 bu f1 plaotlarınla uygulanan dikkat testiZeka testi değil güzeller;-)

heheheh benimde rekorum 22.958 ama ugraşsam eminim adamın birinin rekorunu kırarım ama ugraşmadım...
tugbacımm sana diyorummmmm ....

heheheh benimde rekorum 22.958 ama ugraşsam eminim adamın birinin rekorunu kırarım ama ugraşmadım...
tugbacımm sana diyorummmmm ....

canım güldenciğim şimdi arkadaşlar benim rekorumu merak ediyordur.26.756
boşuna uğraşma şekerim hiç şansın yok... :roflol::roflol::roflol:

ölemi dersin çektigim video yu gördün demi 31.891 şimdi arkadaşlar diyodur bunlar napıyor işte gözü körolsun iddealaşmanın....

zeka deıl reflexı olcuyo
pılotlara yapılıyomus bu havacılıkta

18.028 çıktı ama zekayla ne alaksı var???mantıklı bi açıklaması olan varmı??ben çözemedimde

18.028 çıktı ama zekayla ne alaksı var???mantıklı bi açıklaması olan varmı??ben çözemedimde

bende yeni farkettim bu testi Çok zevkli birşey.Bu testi yaparkan her denediğinde karelerin hareket yönlerini ezberliyorsun.Bir sonraki denemede de kırmızı kareni ona göre hareket ettiriyorsun ki buda sana o oyunda 2-3 saniye kazandırıyor.Bence zekadan çok dikkatini ölçüyor olabilir.a.s

20.343 saniyee:sm_cool: hehe çok mu zekiyim ben şimdi bence refleks ve dikkat tamamen ama zekayla ne alakası varr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…