18 haftalık hamileyim hasta gibiyim lütfen bakın

Bana önce 12. Haftada gecer dendi sonra 16 dendi ama 18 oldum ve tık yok...

Benim 12. Haftada bebeğin eşi aşağıda dendi, cinsel ilişki yasaklandı çünkü rahmin sallanmaması gerekiyormuş. 1 ay sonra 16.haftada yukarı çıktığı söylendi, yasak kaldırıldı . Ben bu dönemde biraz daha işlerimi ağırdan yapmaya başladım, kanamam falan asla olmadı, ultrasonda rutin kontrolde denk geldi yani.

Ben de 16 haftalık hamileyim, başından beri böyleyim. Sürekli yatıyorum

Peki ilac ya da iğnr kullandiniz mi bunun için bana düşük önleyici igne ve hap verdi 16. Haftamda

Peki ilac ya da iğnr kullandiniz mi bunun için bana düşük önleyici igne ve hap verdi 16. Haftamda
Hayır herhangi bir ilaç vs vermedi, belki erken dönem olduğu için vermemiş olabilir bana. Hatta arkadaşımın kardeşi de aynı şekilde olmuş onun da yukarı çıkmış.

Bende ilac ve igne kullanmak istemiyorum beni mahvediyor belki vazgecer
Siz yine doktorunuzu dinleyin de nolur nolmaz. Durumumuz farklı olabilir ya da doktorunuz riske atmak istemiyor olabilir. Mesela benim doktorum d vitamini ve kan ilacı kullandırtmıyor onun yerine takip yapıyor ama genel olarak çoğu doktor standart kullandırtıyormuş. Ben de kendi doktorumu dinliyorum, siz de kendi doktorunuzu dinleyin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…