18 Haftalık bebeğimde toraksa kadar uzanan ense ödemi varmış

Herşey bitti ve ben bugün evime döndüm.

Bursada amniyosentez için gittim bebeğin kalbi durmuş. 2 ekimde hastaneye yattım 5 ekim gecesi 02:00 de doğum yaptım. 18 haftalık 17 cm 180 gr bir erkek bebek. Neden böyle olduğu kesin belli değil. Sebep aramıyorum. Allahtandır diyorum.

Benim doğum hikayem de böyle bitti.

başınsağolsun.çok üzüldüm.rabbim yardımcınız olsun.dayanmak eminim çok zordur..inşallah bundan sonraki hamileliklerin sorunsuz geçer.ve hayılrı sağlıklı evlatlar sahibi olursun inşallah....senağlama

Başin Sağolsun Canim Nekadar Zor Bidurum Allah Yardimciniz Olsun Sabrini Versin Inşallahh.inşallah Yeniden Hamile Kalir Sağlikli Bebekler Dünyaya Getirirsin Canim..

Canım çok geçmiş olsun gerçektende çok zor günler geçirmişsin.Allah yar ve yardımcın olsun, Hayırda şerde Allahtan gelir, Hakkında hayırlısı olsun,İnşallah bundan sonraki gebeliğinde böyle sorunlar yaşamazsın. Başın sağolsun. En kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız umarım.

canım benim inşallah bu durum senin için en güzel şekilde sonuçlanır. her ne olursa olsun rabim büyük hepsinin bi sebebi var unutma hangimizin ne olucamız belli değil. Allah yardımcımız olsun sakın ola karamsarlığa düşme beterin beteri var hep şükret bence..

gecmis olsun canim insallah en kisa zamanda toparlarsin kendini ve saglikli bir sekilde yeniden hamile kalirsin verende alanda allah kendine iyi bak allaha emanet ol

cnm allay radımcın olsun uzuldum umarım yanlıs teshıstır

canım benim allah şifasını versin rabbim onu korusun inşallah

Bursada amniyosentez için gittim bebeğin kalbi durmuş. 2 ekimde hastaneye yattım 5 ekim gecesi 02:00 de doğum yaptım. 18 haftalık 17 cm 180 gr bir erkek bebek. Neden böyle olduğu kesin belli değil. Sebep aramıyorum. Allahtandır diyorum.

canım benim diyecek bişey bulamıyorum çok üzüldüm allah sabırlar versin allah bir daha böyle kötü şeylerle seni karşılaştırmasın vede rabbim sana hayırlısıyla en kısa zamanda bir daha annelik duygusunu yaşatsın

Canım çok geçmiş olsun gerçektende çok zor günler geçirmişsin.Allah yar ve yardımcın olsun, Hayırda şerde Allahtan gelir, Hakkında hayırlısı olsun,İnşallah bundan sonraki gebeliğinde böyle sorunlar yaşamazsın. Başın sağolsun. En kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız umarım.

Sonraki gebeliğimde bu sorunları yaşamak beni mahveder inşallah böyle birşey olmaz.

geçmiş olsun güzelim inşallah birdaha olmaz birçok insanın başına geliyor bence dünyadaki bazı dengeler bozulunca artık insanların kimyasıda bozulmaya başladı çünkü bu aralar bu tür şeyleri çok duyuyorum

Bir daha hamile kaldığında burdan yazarsın bir daha öyle birşey olmayacak için rahat olsun

geçmiş olsun güzelim inşallah birdaha olmaz birçok insanın başına geliyor bence dünyadaki bazı dengeler bozulunca artık insanların kimyasıda bozulmaya başladı çünkü bu aralar bu tür şeyleri çok duyuyorum

Bir daha hamile kaldığında burdan yazarsın bir daha öyle birşey olmayacak için rahat olsun

Teşekkürler,

Haklısın galiba ben de çok duyuyorum. Üstelik benim doktorumunda ilk gebeliğinde aynen böyle olmuş. Şimdi son aylarında. Karnı burnunda muayene etti beni. Bu yüzden beni daha iyi anlıyor.

çok geçmiş olsun canım ne diyeceğimi bilemedim inan rabbimin taktiri belkide böyleolamsı daha hayırlıymış bir daha yaşanmaması dileğimle

Teşekkürler,

Haklısın galiba ben de çok duyuyorum. Üstelik benim doktorumunda ilk gebeliğinde aynen böyle olmuş. Şimdi son aylarında. Karnı burnunda muayene etti beni. Bu yüzden beni daha iyi anlıyor.

Doktorun kim? ....................................................................................................

Bursa Zübeyde Hanım Doğum evinde yapmıyolarmıış. Uludağ Ünv Tıp Fakülteside kabul etmezmiş. Yapılsaydı çok iyi olurdu neden olduğu belli lourdu. Ama Nihan hanımın söylediği bebeğin kalbinde sorun vardı ve sonra yetmemeye başladı.

çok geçmiş olsun içim burkuldu allahın taktiri kimseye taşıyamayacağı üzüntüyü vermezmiş rabbimiz Allah bir daha sizi böyle bir olayla karşılaştırmasınız tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar nasip etsin sevgiyle kalın arkadaşlar...

Evet yapılsaydı keşke. Çünkü toraksa kadar ense ödemi bebekte belirgin bir şişme durumu. Bir dahaki gebeliğinde bebeğine fetal kalp taraması yapılması gerekir o halde. Sadece bu işi yapan çocuk doktorları var.
Yani bin türlü sebebi olabilir güzelim ya ilaç kullanmış olabilirsin eşinle aranda alt grup uyuşmazlığı olabilir vs takma kafana folic asid kullanmaya devam et 3 5 ay sonra tekrar dene

çok geçmiş olsun içim burkuldu allahın taktiri kimseye taşıyamayacağı üzüntüyü vermezmiş rabbimiz Allah bir daha sizi böyle bir olayla karşılaştırmasınız tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar nasip etsin sevgiyle kalın arkadaşlar...

Evet bu konuda sana katılıyorum.

Amin inşallah. Sana da hayırlı doğumlar bakalım :emir_bebek:

X