18 gün gecikmem var hamilemiyim

Çok fazla acaba hamile miyim diye kafanıza taktiginiz için gecikme olmuş olabilir. Bu negatif sonuca rağmen bugün yarın adet olmazsanız bir doktora gidin söktürücü falan verirler e
Çok fazla acaba hamile miyim diye kafanıza taktiginiz için gecikme olmuş olabilir. Bu negatif sonuca rağmen bugün yarın adet olmazsanız bir doktora gidin söktürücü falan verirler
Çok fazla acaba hamile miyim diye kafanıza taktiginiz için gecikme olmuş olabilir. Bu negatif sonuca rağmen bugün yarın adet olmazsanız bir doktora gidin söktürücü falan verirler en azından.
Stresten olduğuna eminim zaten reglide oldum denemeye devam edeceğiz

Biraz daha gitmezsen doktora hamileysen çocuk direk okula başlayacak ztn acele etme aylarca denesen anlcam da iki ay olmuş daha ne hayal kırıklığı 18 gün gecikme hiç normal değil eczaneden bıkac test yapip bir hafta gecikmeyle yapsan belli olrdu en olmadı gidip Kan verseydn netlesirdi. 18 gün nasl sabrettin hayretlerim şaştı ben hergun kaset test yapıp üstüne bide iki günde bir kan veryodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…