18 gün gecikmem var hamilemiyim

düşmesin modun bence ben bir gün gecikse kesin diye geziyorum :KK70:
Ama eğer yoksa bildiğim çok iyi bir doktor var yılların doktoru ona görünücem adama bu gün git ilk denemede gebe çıkıyorsun bütün tanıdıklarım ona gmrünüyor

Ama eğer yoksa bildiğim çok iyi bir doktor var yılların doktoru ona görünücem adama bu gün git ilk denemede gebe çıkıyorsun bütün tanıdıklarım ona gmrünüyor
Niye sihirli degnegimi var doktorun 🤔bu isler nasip kismet herseyin zamani var. Ben 1sene ugrastim olmadi sonunda tedaviler tup bebek derken hamile kaldim oyle bi gitmeye hamilelik vaadedilmez ama inşallah hc biseye gerek kalmadan allah nasip eder sizlere🤲

bana da önceden ne olacak ki çok kolay diyordum şimdi ne kadar zormuş meğerse ilk deneme son deneme belli olmuyor nasipte ne zaman varsa o zaman allah herkese sağlıklı sıhhatli aklı başında vatana millete hayırlı evlat versin.

Allah hepimize senin sabrından versin ben 8 günün geçmesini bekliyorum test yapıp yapmamak arasında kendımle kavga edıyorum helal olsun valla :KK70:

zaten 10. günden sora geç göllenme yoksa sonuç %90 doğru olur adetin 3. gününde negatif çıkan test genelde ya bozuk yada geç döllenmeden negatif çıkıyor.

konunun sahibinden haber var mı çıktı mı sonucu çalışıyorum bayadır giremedim.

Niye sihirli degnegimi var doktorun 🤔bu isler nasip kismet herseyin zamani var. Ben 1sene ugrastim olmadi sonunda tedaviler tup bebek derken hamile kaldim oyle bi gitmeye hamilelik vaadedilmez ama inşallah hc biseye gerek kalmadan allah nasip eder sizlere🤲
Belkide vardır bilmiyorum uma
Konu sahibi bu sabahtan sonra giriş yapmamış.
maalesef test sonucum olumsuz çıktı yani hamile değilmişim artık bir sonrakilere kaldı çok üzgündüm gün boyu kendime gelemedim

maalesef test sonucum olumsuz çıktı yani hamile değilmişim artık bir sonrakilere kaldı çok üzgündüm gün boyu kendime gelemedim
Gerçekten mi çok üzüldüm canım bu kadar gecikme peki normal değil ki

Çok fazla acaba hamile miyim diye kafanıza taktiginiz için gecikme olmuş olabilir. Bu negatif sonuca rağmen bugün yarın adet olmazsanız bir doktora gidin söktürücü falan verirler en azından.

X