18 gün gecikmem var hamilemiyim

Bir sene kendiliğinden olmayınca doktora gidiyorsunuz. Gerekli tahlilleri yapacaklardır.
Benim yıllar oldu. Siz içinizi ferah tutun. Elbet olacaktır.

Köz kalmamış. Rahim filminden dolayı umudum var bu birkaç ay.
Ayy kadının konusunu işgal ettik he.
Olur mu öyle şey ben zaten yeni üyelik açtım çok bilmiyorum kullanmasını herkesin neler yaşadığını bilmek benide bilgilendirir yakın arkadaşlarımda duyduğum kadarını biliyordum ama çoğu kişi neredeyse aynı sorunla mücadele ediyor Rabbim zor günler yaşatmasın tez vakitte dualarımız kabul olsun çok istiyorum artık psikolojim bozuldu düşünmekten belkide mide bulantım paikolojik bile olabilir diycem ama 18 gün geçmeside beni şüphelendirmiyor değil hanımlar

Yarın kan sonucunda belli olur. Ama daha iki ay olmuş bu kadar kafaya takmayın. Psikoloji de çok önemli bu işlerde.
Olumsuz örneklere bakıp da kendinizi strese sokmayın. Benim bazı rahatsizliklarim var mesela hamile kalsam da kalbi duruyor bebeklerin. İş hamile kalmakla bitmiyor anlayacağınız. Sağlıklı bir gebelik, sağlıklı hayırlı bir evlat dilemek lazım.
Rabbim hayırlısını versin hakkımızda.

Doğru söylüyorsunuz Allahım hepimizin yardımcısı olsun yarın ola hayrola sabah gidip kan vericem sonucu yine sizlerle paylaşırım Rabbim dualarımızı kanul eylesin

Merhabalar reglim 18 gün gecikti 2-3 gündür kasık ağrılarım var ve dünden bu yanada mide bulantılarım var sizce hamile olabilir miyim
Ev
Tabikide çok istiyorum 2 aydır deniyoruz olumsuz sonuçlandı hepsi
Seni anlıyorum çünkü bende 15 gün gecikti korktum gitmeyi her gitimde olumsuz etkiliyordum ve giitimde çok şükür ki hamile olduğumu öğrendim ve gitmemin nedeni de mide bulantısı gitimde 6 haftalık olmuştum

Çok sevindim sizin adınıza inşallah ben ve benim gibiler de aynı mucizeyle karşılaşır yarın tam 19. Günüm olucak demekki mide bulantısı 6. Haftada bile oluyormuş

Çok sevindim sizin adınıza inşallah ben ve benim gibiler de aynı mucizeyle karşılaşır yarın tam 19. Günüm olucak demekki mide bulantısı 6. Haftada bile oluyormuş
İnşallah canım hayırlı haberler verirsin inşallah

İnşallah güzel haberler alırsınız bizde 8 aydır deniyoruz bir şey yok bakalım ne zaman nasip olacak

Hastaneye geldim ultrasonla baktı doktor ama bazen burdan gözükmeye biliyor dedi kan verdim 1-2 saat sonra çıkıcak sonuçlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…