17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

karcım getiririm getirmesinede, o sizi yer gibime geliyor kaydirigubbakcemile3
benim oğlum 12 yaşında hayatım,sıkılırmı acaba diye düşünüyorum,çocuğun tatilini burnundan getirmiim,biraz büyük çocuğu olan varsa getirsin,yoksada eşten dosttan komşudan ödünç alsın,tek kalmasın çocuklar sositososito

ne sıkılcak canem getır yaw cocgun gonlu acılsın axcuk :) ayy bende yok anam cocuk yoksa geturrumdum senın ıcın yapam bıtene ama yetısmez buluzmaya kuzum :)

hadınnnn nerde bu hatunlarr cıkın cıkın gelun bulusmayaaaaa :)

biz şeyde toplanıyoz nerde toplanıyoz eda abla. Beşiktaş iskelesindemi ben seni orda bekleycem çünküm...

sevgili kar telefon numaranı kaydettim. ancak bende eminönündeki buluşmaya katılmak isterim.ZAte üsküdar!a gitmişliğimde 2 keredir.Oda diş içindi .Kaybolmayayım oralarda sonra:)))
Eminönünde 2 üsküdar iskelesi var. biri İDO nun Diğeride Turyap 'ın ikiside otobüs duraklarında sayılır.Hangisi İDO üst geçite yakın olan /Hani gülhane tarafındaki üst geçite yajkın olan yerde) Diğeride Gaziosmanpaşa otobüslerinin ordaydı galiba bir açıklık getirebilirmisin .

sevgili kar telefon numaranı kaydettim. ancak bende eminönündeki buluşmaya katılmak isterim.ZAte üsküdar!a gitmişliğimde 2 keredir.Oda diş içindi .Kaybolmayayım oralarda sonra:)))
Eminönünde 2 üsküdar iskelesi var. biri İDO nun Diğeride Turyap 'ın ikiside otobüs duraklarında sayılır.Hangisi İDO üst geçite yakın olan /Hani gülhane tarafındaki üst geçite yajkın olan yerde) Diğeride Gaziosmanpaşa otobüslerinin ordaydı galiba bir açıklık getirebilirmisin .

yok canem kaybolmazsın ayw merak etme ıdo degıl canım dıger ıskeleye gelmen gerekıcek hangı taarfadan gelıyosun sen ben eyupsultan tarafındna gelıcem.gulhaneye yakın yer degıl yanı canım..

tatlım gaziosmanpaşadan mı gelicen?

masummasal kuzum sende mi geliyorsun ayyy çok sevindim:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

canııııım saol :1hug: bi aksilik çıkmazsa geliim diyorum bende,hem oğluma değişiklik olur hemde tekrar görmüş olurum sizleri a.s.

biz şeyde toplanıyoz nerde toplanıyoz eda abla. Beşiktaş iskelesindemi ben seni orda bekleycem çünküm...

beşiktaş motor iskelesidir heralde bu iskele dimi vapur mu yoksa bide saat alim ki orda hazır ve nazır olim siz geldiğinizde yerimseniben

beşiktas iskelesinden motora bincem üsküdarda bekle beni kaydirigubbakcemile2
heheh bak bende sımdı sabah 11 de oreaya gıderım heh :)

sen kızları alcan çok işin var çok yetişemessin bana lülülülülülü

kızlar lütfen gecikmeyin de hepinizi görebileyimkaydirigubbakcemile212.30 da ordayım bensengözlerimebaksanab
benim cadımın uykusu gelirse huysuzlaşıyo bana da sizede zor anlar yaşatır ağlayarak:nazar:

geçen sene kahve dünyasında lafael bizi 2 saat bekletmişti hemde etilerde kahve dünyasının hemen yanında oturduğu haldeCADIARZU

biz onu kahve dünyasında beklerken o k k da lak lak yapıyomuş:mymeka:
bide pişkin pişkin anlatıp gülüyodu geldiğinde:1rolleyes:

X