16641 Ya LATİF (dilek için )

100 tanede ben çekmiştim ....ama bitirmişsin Rabbim kabul etsin...Rabbim tez zamanda dileğini kabul etsin..

Kizlar 16641 ya latif dilrk icin liste duzeltelimmi?sira ile her kese okuyalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar 16641 ya latif dilrk icin liste duzeltelimmi?sira ile her kese okuyalim

dileği olanlar için 16641 ya latif okuması için liste yapabiliriz neden olmasın katılmak isteyen olursa ben varım

zaten çok sevdiğim ismi celillerden bir tanesi okumayı da çok severim çok çabuk çekilen bir esma

Suan sen ve ben - iki kisiyiz. Bir az bekleyelim :)

Kalp kalbe karsiymis ben de ya latif esmasinin anlamina bakmistim tek başıma hergün 16641 defa çekmek zor olur diye düşündüm sonra sizin yazdiklarinizi okudum )) hemen yapalim listeyi

Suan sen ve ben - iki kisiyiz. Bir az bekleyelim :)

Ben de ben de ben de varim:)))

Kalp kalbe karsiymis ben de ya latif esmasinin anlamina bakmistim tek başıma hergün 16641 defa çekmek zor olur diye düşündüm sonra sizin yazdiklarinizi okudum )) hemen yapalim listeyi

3kisi olduk :)

tamam kızlar

DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1. Nara
2. bir garip yalnız

listeye girmek isteyenler isimlerini ekleyerek listeyi devam ettirsinler ve bir an önce okumalara başlayalım

Bende varım :) inşallah 10 kişi falan oluruZ da çabuk çabuk okuruz

1. Nara
2. bir garip yalnız
3. capoeira

listeye girmek isteyenler isimlerini ekleyerek listeyi devam ettirsinler ve bir an önce okumalara başlayalım

1. Nara
2. bir garip yalnız
3. capoeira

Farmasi kendini koymayı unutmuşsun :)))

Farmasi kendini koymayı unutmuşsun :)))

unutmadım bilerek koymadım canım

şu an acil benim için okunacak bir şey yok olursa en sona kendimi eklerim diye düşündüm

ama ben daha çok okumalara katılmayı seviyorum benim için güzel bir meşguliyet oluyor

Tüm cevaplara bakmadım ama 16641 sayısının anlamı nedir? Ebced hesabına göre mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…