16641 Ya LATİF (dilek için )

1-farmasi .........................
2-whitepearll ............... ...
3-kalemero....

ben ve me_nal a okundu yazabilirsiniz.

Kızlar selamlar,

Esmaları mı çekiyorsunuz?

Çok güzel Allah kabul etsin ama affınıza sığınarak bir şey söylemek istiyorum.

Allah’a sığınıp ihlasla dua etmek de bir şey dilemektir bundan hem fikiriz zaten.

Esmalar için de bir kerede 10.000 bilmem kaç okuyup dilek dilemek mutlaka faydalıdır. Ancak esmalar uzun vadede çekilmesi lazım ki beyinde bazı açılımlar yapsın. Bir de her esmanın her kişi tarafından çekilmesi tam doğru değil diye biliyorum. Çekmeyin demiyorum ama bazı insanlar bitirdikten sonra “duam kabul olmadı” gibi bir ruh haline bürünebiliyor. Biraz bunu anlatmak istedim aslında.

Kızlar selamlar,

Allah’a sığınıp ihlasla dua etmek de bir şey dilemektir bundan hem fikiriz zaten.

Esmalar için de bir kerede 10.000 bilmem kaç okuyup dilek dilemek mutlaka faydalıdır. Ancak esmalar uzun vadede çekilmesi lazım ki beyinde bazı açılımlar yapsın. Bir de her esmanın her kişi tarafından çekilmesi tam doğru değil diye biliyorum. Çekmeyin demiyorum ama bazı insanlar bitirdikten sonra “duam kabul olmadı” gibi bir ruh haline bürünebiliyor. Biraz bunu anlatmak istedim aslında.
canım önerin nedir

Kızlar selamlar,

biraz bilgin varsa ki olduğu kanatindeyim,bazı esmaların uzun vadede çekilmesi lazım beyinde bazı açılımlar yapsın nasıl açılım mesela, bir esmanın her kişi tarafından çekilmesi doğru değil ,bunları merak ettim inşallah açıkların,rabbim seninde hepimizinde duasını kabul etsin,ellerimizi açıp temiz yürekle birbirimize dua ediyoruz elbette bunun mükafatı vardır,rabbim ellerimizi boş çevirmesin

biraz bilgin varsa ki olduğu kanatindeyim,bazı esmaların uzun vadede çekilmesi lazım beyinde bazı açılımlar yapsın nasıl açılım mesela, bir esmanın her kişi tarafından çekilmesi doğru değil ,bunları merak ettim inşallah açıkların,rabbim seninde hepimizinde duasını kabul etsin,ellerimizi açıp temiz yürekle birbirimize dua ediyoruz elbette bunun mükafatı vardır,rabbim ellerimizi boş çevirmesin

Kısaca anlayabileceğin şekilde bahsedeyim. Ancak bilgim dahilinde. Daha derin bilgi için okumalısın. Eksik ya da yanlış bir şey söylememek için kısaca bilgi vereceğim. Allah’ın isimleri aslında hepimizde tecelli etmiş durumda. Hani ruhundan üflemesi olayı buradan geliyor. Ancak her esma her insanda aynı derecede değildir. Mesela biri çok sinirlidir, biri daha sakindir. O yüzden sinirli kişinin “ya Halim” çekmesi lazım sakinleşmesi için. Ama bu sakinleşme olayı anlık değil uzun vadede çekilmesi gerekir ki bu ahlak biçimi haline gelsin. Beyinde açılım yapsın denir buna.

Kişinin doğum tarihine göre çekmesi gereken esmalar vardır yanlış esma yanlış miktarda çekilmemelidir.

Fakat bu derin bir konu. Çok iyi bilen biri ancak hesap yapabilir. O yüzden hiç çekmemektense çekmeye devam edin tabi.

FARMASİ arkadaşımızın dileği için 16641 ya Latif paylaşımını başlatıyoruz öncelikle dua sahibi arkadaşımızın 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmesi gerekiyor
bizler aldığımız sayıyı okumadan önce
FARMASİ arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyerek niyetlenebiliriz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1-farmasi ......................... 1100 +141 okudu
2-whitepearll ............... ...1100 okudu
3-kalemero........................1100 okudu
4-_asmunikal_ ..................1100 okudu
5-Sealand..........................1100 okudu
6-gulbera..........................1100 okudu
7-agustos72........................1100 okudu
8-_me_n_al......................1100 okudu
9-tubatesbih....................... 1100 okudu
10- 687403_igt ..................1100 okudu
11- papatya ........................1100 okudu
12-poeticry ……………….......1100 okudu
13-milad_tb………………..…..1100 okudu
14-nefssems………………......1100 okudu
15-eleysu
..................................1100 okudu

WHİTEPEARLL arkadaşımızın dileği için 16641 ya Latif paylaşımını başlatıyoruz öncelikle dua sahibi arkadaşımızın 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmesi gerekiyor
bizler aldığımız sayıyı okumadan önce
WHİTEPEARLL arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyerek niyetlenebiliriz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1-farmasi ......................... 1100 okudu
2-whitepearll ............... ...1100 +141 okudu
3-kalemero........................1100
4-_asmunikal_ ..................1100 okudu
5-Sealand..........................1100
6-gulbera..........................1100 okudu
7-agustos72........................1100 okudu