16641 Ya LATİF (dilek için )

kızlar bi yardım edin bana ne olur akşam eşimle yemek yedik çay içiyoduk 6 gibi falan. gayette mutluyuz. kapı çaldı bende genelde yanlış basılıyo diye umursamadım ısrarla çalmaya devam edince karşı komşudur bak bi dedi eşim. kalktım bi baktım eski alt komşum kapıda üstünde bi yelek öle kepımda ne oldu canım dedi .. girebilirmiyim dedi gel dedim. kayınvalidesi geliyo 4 aylık kızını sevmeye. sen ne biçimsin kadınsın 4 aylık cocuğu uyutamıyon. karşılıklı atışıyolar. kadını kapıya koyular. kocasıda bişi dememiş. kadın yürüyerek o soğukta bana gelmiş.ağladı. kocasını seviyo. ama tek sorun kayınvalidesi 2 saat sonra kocası aradı.
ben sana haksızsın demiyom ama ne annemin ne senin cenen durmuyo dedi. nerdeysen almaya gelcem dedi. geldi aldı.
şimdi bu kız cağız devlet destek veriyomu ailesini yuvasını kurtarmak için.
bende sonra kendimi kötü hissettim eşime dedimki biz şua mutluyuz huzurluyuz ama onlar kavga etmiş. çok kötü oldum dedim. bende cahilim ne yapılır bilemedim. polise gitseydik iş büyürdü ne bileyim.
ne yapmamız lazım....

kızlar bi yardım edin bana ne olur akşam eşimle yemek yedik çay içiyoduk 6 gibi falan. gayette mutluyuz. kapı çaldı bende genelde yanlış basılıyo diye umursamadım ısrarla çalmaya devam edince karşı komşudur bak bi dedi eşim. kalktım bi baktım eski alt komşum kapıda üstünde bi yelek öle kepımda ne oldu canım dedi .. girebilirmiyim dedi gel dedim. kayınvalidesi geliyo 4 aylık kızını sevmeye. sen ne biçimsin kadınsın 4 aylık cocuğu uyutamıyon. karşılıklı atışıyolar. kadını kapıya koyular. kocasıda bişi dememiş. kadın yürüyerek o soğukta bana gelmiş.ağladı. kocasını seviyo. ama tek sorun kayınvalidesi 2 saat sonra kocası aradı.
ben sana haksızsın demiyom ama ne annemin ne senin cenen durmuyo dedi. nerdeysen almaya gelcem dedi. geldi aldı.
şimdi bu kız cağız devlet destek veriyomu ailesini yuvasını kurtarmak için.
bende sonra kendimi kötü hissettim eşime dedimki biz şua mutluyuz huzurluyuz ama onlar kavga etmiş. çok kötü oldum dedim. bende cahilim ne yapılır bilemedim. polise gitseydik iş büyürdü ne bileyim.
ne yapmamız lazım....

Şiddet falan olmadıysa polis bi işlem yapmaz ki. Boşanmak istiyorsa boşanma davası açacak.
Ayrıca eşi neyseki gelip almış, ilgilenmiş, bence düzelir araları sen arkadaşına söyle bundna sonra evini terketmesin, heleki çocuğunu bırakıpta asla. boşanma durumlarında koz olarak kullanırlar. hep terketti kocası geri getirdi vs diye.

• Beğen
Reactions: gsx
Şiddet falan olmadıysa polis bi işlem yapmaz ki. Boşanmak istiyorsa boşanma davası açacak.
Ayrıca eşi neyseki gelip almış, ilgilenmiş, bence düzelir araları sen arkadaşına söyle bundna sonra evini terketmesin, heleki çocuğunu bırakıpta asla. boşanma durumlarında koz olarak kullanırlar. hep terketti kocası geri getirdi vs diye.
devlet bi terapi falan yapıyomu.. aile içi danışmanlık falan.

özel olmaz çünkü kadın çalışmıyo zar zor geçiniyolar.

e genel anlamda bi sorunlarımı var ilk olay bu mu?
her kayınvalide diyor ayrıca gelinine, bakamıyosun edemiyosun, darp falan mı? olmuşki evi terketmiş anlamadım açıkçası, ne var bunda bebeğini sinir olduğu insana bırakıp kaçacak kadar.
ne olursa olsun, bir anne evladını bırakmamalı, eğer sorunları varsa kocasıyla halletsinler sende çok müdahil olma.

e genel anlamda bi sorunlarımı var ilk olay bu mu?
her kayınvalide diyor ayrıca gelinine, bakamıyosun edemiyosun, darp falan mı? olmuşki evi terketmiş anlamadım açıkçası, ne var bunda bebeğini sinir olduğu insana bırakıp kaçacak kadar.
ne olursa olsun, bir anne evladını bırakmamalı, eğer sorunları varsa kocasıyla halletsinler sende çok müdahil olma.
canım hamileykende saç basa girmişlerdi kadın 3 aylık hamileyken gitti 7 aylıkken döndü aileside vurdum duymaz sanırım uzak diye gelimyolar. dün dedim ailene gitsen yada çağırsan konuşmazlarmı. ah ben eşşeğim zamanında dayım gitme yapamazsın evlenme dedi . abim küs şimdi bana geri döndüm diye dedi. of ne bileyim benim eşim melek melek.

canım hamileykende saç basa girmişlerdi kadın 3 aylık hamileyken gitti 7 aylıkken döndü aileside vurdum duymaz sanırım uzak diye gelimyolar. dün dedim ailene gitsen yada çağırsan konuşmazlarmı. ah ben eşşeğim zamanında dayım gitme yapamazsın evlenme dedi . abim küs şimdi bana geri döndüm diye dedi. of ne bileyim benim eşim melek melek.
ay öylemi! Allah yardımcısı olsun. bence boşanmak en iyisi çünkü aile terapisi bilmem ne de alsa değişmezler, bir daha darp falan olursa karakola gitsin direk rapor alsın. Abisi de tekrardan barışır sanırım affeder, demekki seviyoki kardeşini göndermek istememiş :KK43:

ay öylemi! Allah yardımcısı olsun. bence boşanmak en iyisi çünkü aile terapisi bilmem ne de alsa değişmezler, bir daha darp falan olursa karakola gitsin direk rapor alsın. Abisi de tekrardan barışır sanırım affeder, demekki seviyoki kardeşini göndermek istememiş :KK43:
ben dedim ona sen ayrılsan bile çocuk hep arada kalcak. seninleyken babayı. babadayken seni özlücek dedim. evet o yüzden hamileyken döndüm diyo. kocasıyla iyiler ama ana girince araya böle oluyo. kadın komşuları olarak bize bile laf sölemiş. ruh hastası kadın.

Kızlar SEVCAN arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde SEVCAN arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem 641
4. ağustos
5. trksng
6. poeticry 600
7.hytdnze
8.asmunikal
9. gupse
10. kalemero
11. snowyy 2000
12. daydrea
13. papatya
14. gökçe
15. Turkuaz
16. mutluluk
17. Honey ball
18.tuuba
19.umutsuzcuk 1000
20.belinayesila .....1000
21.sevcan .........1000
22.Yasemin.........500
23. nisa123 ..........500
24.donukpudra
25.gamze
26. gulucukgs400
27.balböceği

kalan 8500
500 daha okudun

Merhaba kızlar , kusura bakmayın ben bi kaç gündür rahatsızlık geçiriyorum da , kendi derdime düştüm başlayamadım da ama çok istiyorum beni şimdilik silin ben iyileşip tekrar gelicem aranıza. Günlerdir düzelemiyorum ne zaman iyileşirim onuda bilmiyorum. :KK43:

Merhaba kızlar , kusura bakmayın ben bi kaç gündür rahatsızlık geçiriyorum da , kendi derdime düştüm başlayamadım da ama çok istiyorum beni şimdilik silin ben iyileşip tekrar gelicem aranıza. Günlerdir düzelemiyorum ne zaman iyileşirim onuda bilmiyorum. :KK43:
geçmiş olsunnnn.

bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem 641
4. ağustos
5. trksng
6. poeticry 600
7.hytdnze
8.asmunikal
9. gupse
10. kalemero
11. snowyy 2000
12. daydrea
13. papatya
14. gökçe
15. Turkuaz
16. mutluluk
17. Honey ball
18.tuuba
19.umutsuzcuk 1500
21.sevcan .........1000
22.Yasemin.........500
24.donukpudra
25.gamze
26. gulucukgs400

kalan 8000

bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem 641
4. ağustos 500
5. trksng
6. poeticry 600
7.hytdnze
8.asmunikal
9. gupse
10. kalemero
11. snowyy 2000
12. daydrea
13. papatya
14. gökçe
15. Turkuaz
16. mutluluk
17. Honey ball
18.tuuba
19.umutsuzcuk 1500
21.sevcan .........1000
22.Yasemin.........500
24.donukpudra
25.gamze
26. gulucukgs400

kalan 7.500

bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem 641
4. ağustos 500
5. trksng
6. poeticry 600
7.hytdnze
8.asmunikal
9. gupse
10. kalemero
11. snowyy 2000
12. daydrea
13. papatya
14. gökçe
15. Turkuaz 500
16. mutluluk
17. Honey ball
18.tuuba
19.umutsuzcuk 1500
21.sevcan .........1000
22.Yasemin.........500
24.donukpudra
25.gamze
26. gulucukgs400

kalan 7.000

sevcan için 1000 aldım

bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem 641
4. ağustos 500
5. trksng
6. poeticry 600
7.hytdnze 1000