16641 Ya LATİF (dilek için )

500 alayım canım ben şimdilik , işteyim çünkü , tamam beni de ekleyin , haberdar edin

nasıl okucaz , ben daha önce hiç okumadım

500 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
500 kez estağfrullah çekip
500 kes la ilahe illallah
500 kez salavat

böyle mi oluyor ?

Kızlar UMUTSUZCUK arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde UMUTSUZCUKarkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1- debusi
2. farmasi 500
3.özgem
4. ağustos 500
5. trksng
6. poeticry
7.hytdnze 1.000
8.asmunikal
9. gupse
10. kalemero 641
11. snowyy 2000
12. daydrea
13. papatya
14. gökçe
15. Turkuaz 500
16. mutluluk 500
17. Honey ball 1000
18.tuuba 1500
19.umutsuzcuk 1500
20.belinayesila 1000
21.sevcan 1000
22.donukpudra
23. nisa123 ..........1000
24.Yaseminn.. .. 500
25.gamze....500
26. gulucukgs 300
27.balböceği 500

kalan 1200

nasıl okucaz , ben daha önce hiç okumadım

500 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
500 kez estağfrullah çekip
500 kes la ilahe illallah
500 kez salavat

böyle mi oluyor ?

Hayir canim onlar 10 ar tane sadece ya latif 500 adet cekeceksin. Listeye ekledim seni hergun girer bakarsin buraya sira kimdeyse onun icin alacagin kadar alirsin. Bu arada sana kac kisi kalmis gorursun. Suan 7 kisi var sana.

Hayir canim onlar 10 ar tane sadece ya latif 500 adet cekeceksin. Listeye ekledim seni hergun girer bakarsin buraya sira kimdeyse onun icin alacagin kadar alirsin. Bu arada sana kac kisi kalmis gorursun. Suan 7 kisi var sana.

Rica etsem bana o duayı gönderebilir misiniz ? ben başlayım yarından itibaren

Duası: Bismillahirrahmanirrahim.
“Allhümme entel latifül hafi an nazaril üyunil münezzeh an idrakil ukuli vel efkar el alimü bi ihatatil mevcüdat el mütecelli bir esraril kulup fi hanadisül guyüb bi izharil zuhüri fil butün el alimü bil hatati ve ihtilafül takdir ve bimâ evcette minel alemül celili minhüm vel hakir ve bimâ tesaü min hüsnül tedbiri vel tahrir es’elüke bimâ butine min gavamidi hafayal esrari ve ma zahara min dekaikil tekvini fi zulemil zulümati nin ziyai esi atül envari en teczüb kabi bi lâtifül kesfi ilâ suhudike min latâifil esrari li yetena am kalbi bike fi sirril latâifi vel rekaiki ve tezulü anni sübehel müskilati bu zuhüri tilkel hakaiku allahümme üstürni bi sirri ismike el latif min serri külli müzin ve hasidin bi hakki ismükel latifü yâ latif yâ habir...”

Bu mu ?

Duası: Bismillahirrahmanirrahim.
“Allhümme entel latifül hafi an nazaril üyunil münezzeh an idrakil ukuli vel efkar el alimü bi ihatatil mevcüdat el mütecelli bir esraril kulup fi hanadisül guyüb bi izharil zuhüri fil butün el alimü bil hatati ve ihtilafül takdir ve bimâ evcette minel alemül celili minhüm vel hakir ve bimâ tesaü min hüsnül tedbiri vel tahrir es’elüke bimâ butine min gavamidi hafayal esrari ve ma zahara min dekaikil tekvini fi zulemil zulümati nin ziyai esi atül envari en teczüb kabi bi lâtifül kesfi ilâ suhudike min latâifil esrari li yetena am kalbi bike fi sirril latâifi vel rekaiki ve tezulü anni sübehel müskilati bu zuhüri tilkel hakaiku allahümme üstürni bi sirri ismike el latif min serri külli müzin ve hasidin bi hakki ismükel latifü yâ latif yâ habir...”

Bu mu ?
Hayir canim
Kızlar UMUTSUZCUK arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
Duası bu canim namazi biz degil sira kimdeyse o okuyor bizde 10 ar tane yukardakini okuyup sonra aldigimiz kadar ya latif cekiyoruz bu kadar. Bu duayi nerden buldun canim.

Hayir canim
bizler paylaşırız
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
Duası bu canim namazi biz degil sira kimdeyse o okuyor bizde 10 ar tane yukardakini okuyup sonra aldigimiz kadar ya latif cekiyoruz bu kadar. Bu duayi nerden buldun canim.

İnternetten buldum canım , ya latif esması yazıyordu

Canim kafan karismasin. Sen listede yazanlari uygula o kadar. Buldugun duayida okuyabilirsin duadan zarar gelmez :KK66:
10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat bunları 500 kez okucaz doğru mu anladım , neyse yarın ben yine sorarım burda , kafam fena karıştı , hangisi latif duası , burda yazılanları 10kez mi yoksa 500kez mi okucam çorba oldu :confused::confused:

X