16 yasındayım korkuyorum değilimdir dimi

E egecell hanım bilgilendirir belki, böyle bi şey varsa saçmaymış
Banlıydım yazamadım. 16 yaşında sanırım kız. 15 yaşını doldurmuş 18 yaşından küçüklerle ilişkiye girmekreşit olmayanla cinsel ilişki suçuna girer ama şikayete bağlı bir suçtur yani mağdurun bizzat şikayetçi olması gerekir anne baba veyahut 3. Bir şahıs değil çünkü kişiye sıkı sıkıya bağlı bir hak başkası kullanamaz

Yaş aralığından bağımsız herhalde dimi o zaman, 17 yaşında kız 19 yaşında erkek olsa da kız şikayet ederse suç yani doğru anladıysam. Çok teşekkür ederim

Ben senden sadece 2 yaş büyüğüm ve 16 yaşlarımı hatırlıyorum da şu anki zihin durumuma bakarsak bebektim yani. Aşk meşk işleri sana peri masalı gibi geliyor olabilir ama benim yaşımda olan erkeklerin zihninden geçenleri sana anlatsam ohoo. Yani diyeceğim hamile miyim değil miyim diye aratmak yerine aklını başına al, ileride o kadar pişman olursun ki. Yaşıtın kızlar üniversiteye gider, işleri güçleri olur sen böyle kedinin ciğere baktığı gibi bakarsın. Kendinize ve geleceğinize nasıl bunu yapabiliyorsunuz anlamıyorum? Bi tanecik hayatınız var zaten en iyisini istemek gerekirken en kötüsünü istemek de niye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…