16 yasındayım korkuyorum değilimdir dimi

Burayı ıyıce maymuna cevırdınız ya,16 yasında bunlardan nasıl haberdarsın?ben 30 yasında ogrendım dogurganlık gunlerı dıye bısey oldugunu,madem yiyosunjz bu haltları yazmayın kardesım buraya ,sureklı hamılemıyum dıye dalga gecen ,aglayanları okumaktan bıktım artık.troll oldugunuzu dusunuyorum hepınızın ki değilseniz zaten geçmiş olsun gençlik ne halde oturup düşünmemiz lazım.senın lisede okuyor olman lazım,arkadaslarınla arada okulu ekıp sınemaya gitmen lazım,konserlere gıtmen lazım,cinsel ilişki yaşayıp hanılemıyım dıye buralarda gezmen degıl

Nasıl böyle rahat anlatıyosunuz sanki normal bir cinsel hayatınız olması gerekiyormuş gibi hayret ya. 16 yaşındasın şu zaman korunmasız ilişkim oldu falan diyorsun pes vallahi. İğreniyorum ya. Bu kadar hor kullanmamalısınız. Yolunuz daha uzun. Ayrıca korunmasız tabirlerini farkındalığını falan biliyosunuz eee o zaman neden korunmadınız ?

Kendini böyle kullandıranlara daha 7 sinden belli edenlere söylenecek çok söz var da neyse. Ben biraz araştırıp seni cimere ya da aile sosyal vs ne varsa bildiricem. Hapse girer diye korktuğun o sevgilini de buldurtucam. Bak buraya yazıyorum ondan sonra bol bol hesap bilgisi düzenlersin bol bol okul okunacak yaşta doğurursun.

Gitmiş.

16 yaşında liseliyken ,17 lik sevgilisinden hamile kalıp sezaryenle doğuranı gördüm sonrasında okuldan atılmaması için çok uğraştı ailesi.
Erkek olan da elimin kiri dedi. Olan kıza bebeğe ve şok yaşayan anneanneye oldu .

Evet, hemde 13 yaşından bu yana takib ediyormuş baksana
Demek ki o yaştan beri cinsel hayatı var bu kızın gerçekse tabi.
Bu baya baya çocuğun cinsel istismarı. Ben reşit olmadığı sürece rızaya inanmıyorum bazı bakanlar siyasetçiler inanabilir(!) 17-18 olmadığı sürece. İçim acıdı gerçekten ne bu böyle aklım almıyor.

Eğer konu troll değilse sonuna kadar haklısınız. Ben biraz emin olmadığım için ciddiye alıp almama konusunda kararsız kaldım ama olabilir gerçekten ve panik halinde buraya yazmış olabilir. Allah korusun gençlerimizi evlatlarımızı neler duyuyoruz.

Gitsin önemli değil. İlla ki girip sırf meraktan bakacak ne yazılmış diye. Gelişmeleri de bildiriyor olucam burdan.
Ne yaptınız? Cimere bilgi verdiniz mi? Bazen 18, 19 yaşında kızlar bile istismar ediliyor bu kız 13 yasindan beri takip ediyor yumurtlama günlerini belli ki. Onun hayatı için çok tehlikeli ve sağlıksız.

Ne yaptınız? Cimere bilgi verdiniz mi? Bazen 18, 19 yaşında kızlar bile istismar ediliyor bu kız 13 yasindan beri takip ediyor yumurtlama günlerini belli ki. Onun hayatı için çok tehlikeli ve sağlıksız.
Tabi yumurtlama ve adet günlerini takip etmesi değil bahsettigim. Bizde adet günlerimizi takip ettik ilk olduğumuzdan beri bilinçli olmak güzel ama Bahsettiğim aktif cinsel hayatı olması. Bunları hamile kalmamak üzere öğrenmesi. En modern yerden bile bakılsa istismar ediliyor olabilir. Troll olduğunu düşünmüyorum ben.

Konu sahibinin isterse rızası olsun farketmez şuan burada bir suç teşkil ediyor yazılanlar

Bildiğim kadarıyla bu yaş aralığı suç değil. Eskiden bakmıştım şuan emin değilim. Mesela 17-19 da suç değildi diye hatırlıyorum. Arada 2 yaş var çünkü.

Bence hamile değilsiniz takipte kalın ve bir daha altından kalkamayacağınız bir sorumluluğa girmeyin. Korunsanız bile gebelik ihtimali az da olsa vardır. Ekonomik özgürlüğünüz, yurtdışındaki gibi rahat aileleriniz yoksa böyle işlere girmeyin derslerinize odaklanın.

16yasında nasıl cesaret ediyorlar bu işlere ben hiç anlamıyorum ya... Parkta gezip el ele tutuşup öpüşmek falan maks yapılabilecek seyler o yaşlar için. 16yasında yeğenim var daha benim için bebek Yani allah korusun 18bile çok çok erken

o sırada 16 Yaşında dünyadan bi haber olan bi ....
şimdikilerin bu üstün zekası (!) maşallah
ne denir bilemedim

çocuksunuz daha çocuk kendinize gelin Allah aşkına

Lise 2. sınıftayken sınıftan bir kızın sürekli karnı şişiyordu; reglim düzensiz şişkinlik yapıyor diyodu soranlara da. Kız karnını sarıp bol şeyler giyerek 8 ay okula devam etti. Kızın ailesi de anlamamış zaten. Sonra herşey açığa çıktı; mahalle marketinin sahibi bu kızı kullanmış. Kız okuldan atıldı, bebeği doğurdu, erkek eline bakarak evinin kadını oldu küçük yaşta. Sonra adam bunu terketti, evliymiş zaten...

Allah akıl fikir versin genç kızlarımıza..

E egecell hanım bilgilendirir belki, böyle bi şey varsa saçmaymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…