16 yasındayım korkuyorum değilimdir dimi

ecosoii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
12
-20
16
22 Ağustosta korunmasız ilişkim oldu doğurganlığımın yüksek olduğu aralığa denk geldi (pepapp uygulamasından takip ediyorum 3 yıldır) reglimden 11 ve 8 gün önce test yaptım erken gebeliklerden Negatif çıktı şimdi de reglim gecikti dün gecikmenin ilk günü kaset test yaptım yine negatif çıktı ama hâlâ regl olamadım hiç regl olacak gibi de hissetmiyorum normalde olmadan önce belim falan ağrırdı o da yok hamile değilimdir değil mi eğer öyle bir şey olursa çok kötü olur hem benim için hem de karşı taraf için çünkü karşı taraf reşit bir de test markası önerirseniz mutlu olurum öncekiler babytime, after 10 ve ds sağlıktı

Şu yaşta yaptığına bak allah aşkına ya. İyi halt etmişsin inşallah hayırlı bir yavrun olur.

Ama sen değilsin ?
Ben ne değilim hanımefendi anlayamadım. Ben çok rahatsız oldum yaşlarının bu kadar küçük olmasından. Ayrıca tam olarak bilgim yok ama reşit olmayan biriyle reşit birinin ilişkisinin de suç olduğuyla ilgili bir şey kalmış aklımda.

Konu sahibine yazıyorum sandım pardon özür dilerim isimler benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…