16 haftalık gebelik Nisan 2017 anneleri bakar mısınız :)

eltimle aynı Zaman hamile kaldık o ben kilo verdikçe aldı. Ben kıstıkça yedi . Yedi yedi ben 7 kilo verdim almadım hiç. Beneklerimizin arasında 50gr fark var. Ben eski kilomdayım o 90 kilo şuan
Bu arada bebişe nasıl kilo aldırdın canım

Merhaba bnde suan 19 haftalik hamileyim bulantilarim bitti cok şükür ama öncesinde bnde hicbirsey yiyemiyordum o kadar susuz kaliyordum ki su bile icemiyordum bende 5 kilo zayiflamistim ama eger vitamin ilacı kullaniyorsan hic merak etme bebeğin gelisimi gayet iyi oluyor. Ben premesis diye vitamin destekli bulanti ilaci kullandim. Kontrolle gittigimde zayıflamış olmama ragmen bebegin gelişimi sat a göre önde gidiyordu.

Bende 18. Haftamdayım.14e kadar kustum ama bunye meselesi sadece 1 kg verdim. Son 3. Haftada 3 kg aldım. Her durum kişiye göre değişiyor ma merak etme bebişler büyüyor. Bence kilo alnaktan kötü olan kusmak! Umarım kısa sürede geçer seninkide

Aynen berbat bişey kusmak birde etrafındaki insanlar seni anlamıyorsa

Vitamin ilaçlarına da yeni başladım kusuyorum diye ama yine düzenli içemiyorum midemi çok bulandırıyor (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…