16 haftalık gebelik Nisan 2017 anneleri bakar mısınız :)

Mrsu

Aşkısının şapşiği
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2016
492
169
Arkadaşlar 16 haftalık hamileyim. Bulantılarım nispeten azalmasına rağmen kusmalarımda bulantılarımda geçmedi. Benim gibi olan var mı? Bebeğimi besleyememekten çok korkuyorum ve üzülüyorum. 6 kg verdim. Hiç kilo da almadım. Kendimi geçtim bebeğim beslenemicek diye nasıl üzülüyorum Var mı bi önerisi olan benim gibi olan

Bende 12.haftadayim 11 bitecek.5 kilo verdim. Bulanti ilaciyla makarna ve simit falan yiyebiliyorum. Bazen senin gibi düşünüyorum sonra boyle dusunmemin herseyi daha olumsuz etkileyecegine karar verip vazgeciyorum. Cevremde bu sekilde bizim gibi dogum yapan insanlar var. Cocuklari da gayet sağlıklı

Sağol canım ya öyle dimi ama benim 4. Ayım bitecek bebişe kilo da aldırmam lazım.

Yapabileceğimiz bisey yoksa en azından olumlu dusunup isleri daha kotu hale getirmeyelim degil mi belki bu ay gecer senin. 16.haftada bitti diyenler çoğunlukta. Kusman cok mu?

Yapabileceğimiz bisey yoksa en azından olumlu dusunup isleri daha kotu hale getirmeyelim degil mi belki bu ay gecer senin. 16.haftada bitti diyenler çoğunlukta. Kusman cok mu?
Evet demin 5 dk Aralık'larla 3 defa kustum bende olumlu düşünüyorum ama bu kusmalar çoğaldıkça kendimi çaresiz hissediyorum. Ha bitti ha bitecek sanki daha da çoğalıyor

Bebek şuan sen ne kadar fazla da yesen çok fazla bi kilo almıyor zaten ve etrafımda 9 ay bu durumu yaşayıp sağlıklı bebek doğuran insanlarla dolu o yüzden çok takılıp kendini de bebeğini de üzme derim ben

Düşük kilolu olmuyorlar dimi

Düşük kilolu olmuyorlar dimi
Valla en son Doğum yapan yakınımın bebeği 4.300 doğdu :) ne kadar şey yersen ye birazda anneye çekiyoruz çünkü onunda annesi 4.500den aşağı doğurmamış çocuklarını.. ama etrafımdaki senin durumunda olan insanlarda 3.200den aşağı doğurmadı çok kafana takma dediğim gibi sen yiyebildipini ye bırak sonra çıkarsa çıksın

SAğol canım Benim :)

eltimle aynı Zaman hamile kaldık o ben kilo verdikçe aldı. Ben kıstıkça yedi . Yedi yedi ben 7 kilo verdim almadım hiç. Beneklerimizin arasında 50gr fark var. Ben eski kilomdayım o 90 kilo şuan

eltimle aynı Zaman hamile kaldık o ben kilo verdikçe aldı. Ben kıstıkça yedi . Yedi yedi ben 7 kilo verdim almadım hiç. Beneklerimizin arasında 50gr fark var. Ben eski kilomdayım o 90 kilo şuan
Kıstıkça derken niye kıstınız ki

Benimde 2 hafta öncesine kadar bulantılarim vardı ama kusmamak için çok direndim. Şuan geçti sadece bana iyi gelen yiyecekler yedim. Yoğurt cacık salata vs. 3 kilo aldım şimdiye kadar. Sende fazla düşünme bence üstüne yapışıp kalıyor sonra. Düşündükçe psikolojini o duruma hazırlıyorsun. :)

Hiç ama hiç almadım hamile kaldığım kilo 62 doğuma girmeden iki dk önce tartıda 55 geldim. Bi tane bile hamile elbisem yok. Pantolonlarım göbeğimin altından kapanıyordu
Canim seni de kilitledim ama cok merak ettim.9 ay kustun mu? Bende simdiye kadar 6 kilo verdim ama alirim diye dusunuyodum:)

Canim seni de kilitledim ama cok merak ettim.9 ay kustun mu? Bende simdiye kadar 6 kilo verdim ama alirim diye dusunuyodum:)
6 ay bitene kadar kustum. Son üç ayda tiksinme oldu. Bide midem küçüldü sanırım yiyemedim. Süt peynir et yumurta ceviz besleyici ve yeterli yedim. Bide en büyük avantajım ekmekten tiksindim ben

psikolojik değil ki fizyolojik. :) kendimi iyi hissettiğim zamanlarda oluyor ama kusunca ki çok uzun sürüyor. İnsan acı çekiyor yani sonuçta. Üzülüyor. Ben çok düşünmekle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…