16.641 Ya Latif Hatmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Okumayanlar okusun ben her nefesten dua almak istiyorum yoksa kendim de okurum zaten 16 kişiyiz herkes 1000 tane okusa yeter okumayan arkadaşlar kalanı okusun bizde size okuyoruz amaç bu zaten herkesin duasını almak

Arkadaşlar Okumayanlar okusun ben her nefesten dua almak istiyorum yoksa kendim de okurum zaten 16 kişiyiz herkes 1000 tane okusa yeter okumayan arkadaşlar kalanı okusun bizde size okuyoruz amaç bu zaten herkesin duasını almak

Canim yarin aksama kadar suresi var gormeyen arkadaslar okuyacaktir.

Canim yarin aksama kadar suresi var gormeyen arkadaslar okuyacaktir.
Canım yani herkese herkes okusun zaten kalabalığız herkes aynı sayıda okusa herkes her nefesten dua alır daha güzel şimdi bazı arkadaşlar çok okuyor bazıları hiç okumuyor hak geçiyor o şekilde ben kimsenin hakkı bana geçsin istemiyorum dün okunan arkadasa yetişemedim girdiğim de bitmisti inan çok üzüldüm hakkını yedim diye düşündüm şimdi o bana okuyor ama ben okumadım kimin duası kabul olur bilemeyiz ekli olan bütün arkadaslar okusun bence

3641 alan arkadas su an hastanede buna ragmen yuksek sayi almis. Demek ki icinden gelmis ben derim ki Allah bin kere razi olsun Rabbim onun da annecigine sifa versin insAllah derim.
Demek ki arkadaslarin icinden gelmis okuyorlar canim Rabbim herkesin duasini kabul etsin. Kimin duasi kabul olur bilinmez.

3641 alan arkadas su an hastanede buna ragmen yuksek sayi almis. Demek ki icinden gelmis ben derim ki Allah bin kere razi olsun Rabbim onun da annecigine sifa versin insAllah derim.
Demek ki arkadaslarin icinden gelmis okuyorlar canim Rabbim herkesin duasini kabul etsin. Kimin duasi kabul olur bilinmez.
Allah razı olsun canım işte öyle bi durumda bile okuyor geri kalmıyor Rabbim onunda duasını kabul etsin annesine şifa versin oldukça çok da okuyor görüyorum ama hiç okumayan arkadaşlar da var benim demek istediğim eğer ben sizden dua bekliyorsam sizinde benden beklemeniz gayet normal benimde size etmem gerek o yüzden listede ekliysen 10 tanede olsa oku kimseyi zora sokmuyorum okuyabildigi kadar okusa herkes yine eksik kalanı tamamlarız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X