16.641 Ya Latif Hatmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Duam: "Eşimle ve ailemle uzun zamandır beklediğimiz mucize ve güzellikleri, dileklerimizi, muhtaç olduğumuz lütufları ve neyi istediğimi benden daha iyi bilen Rabbimin, Ya Latif esması ile ve bir Ol demesiyle en kısa zamanda en hayırlı haliyle oluvermesi 🤲🏻"

Dua eden tüm arkadaşlardan Allah razı olsun, Allah sizin de isteklerinize Ol desin🤲🏻

Amin 🤲🏻

Arkadaşlar liste hazır olsun diye paylaştım. Bu günlük kapanışımızı yaptık :)
Açılışımız yarın akşam akşam namazından sonradır. Bitiş tarihimiz yine akşam namazına kadardır :)

İlgilisinin bilgisine :)

Busssraa Busssraa arkadaşımız duasını paylaşmadan başlamayalım!

Açılışımız yarın akşam akşam namazından sonradır. Bitiş tarihimiz yine akşam namazına kadardır :)

Canım ben daha bitirmedim yarın bitecek diye

Canım ben daha bitirmedim yarın bitecek diye

canım aldığımız sayıyı hemen okuyoruz. yarın akşama kadar bitirebilirsin elbet. (Arkadaşımızın bu okumaya ihtiyacı var, dolayısı ile bitirsek hem biz rahat oluruz, hem arkadaşımız mutlu olur). Ben kendi adıma aldığım sayıyı okuyorum hemen. Şimdi Balanne26 Balanne26 için 1000 ad. okumaya başlıyorum mesela :) uçana kadar devam:KK70:

Doğru biliyosun canım arkadaşın interneti kısıtlı o şimdiden paylaştı duasını

canım aldığımız sayıyı hemen okuyoruz. yarın akşama kadar bitirebilirsin elbet. (Arkadaşımızın bu okumaya ihtiyacı var, dolayısı ile bitirsek hem biz rahat oluruz, hem arkadaşımız mutlu olur). Ben kendi adıma aldığım sayıyı okuyorum hemen. Şimdi Balanne26 Balanne26 için 1000 ad. okumaya başlıyorum mesela :) uçana kadar devam:KK70:
Canım ben de hemen okuyorum ama işlerim var bide ni kaç dua daha okuyorum o yüzden hepsini birden yetiştirmek zor oluyor

Canim alım varmi listeye

Busssraa Busssraa arkadaşa okuduk mu? Takip edemedim bir süre.

Canim alım varmi listeye

Canim bak duani okuduk, yasinde de varsin oraya da katilmak istiyorum demissin tekrar.

Arkadaslar sohbet, muhabbet cok karisiyor. Ozelimi actim gerekirse ozelden yazin bana. Burada cok gereksiz yazilar okunca duaya odaklanamiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X