16.07.2008 elvin aramizda!!!!

Nihancığım Allah mutluluğunuzu daim kılsın. Elvinimizle birlikte bir ömür boyu tatlı anılarınız olsun. a.s. Eşinin >ben geleyim bari< demsine bayıldım. :roflol: Şaşkınlıktan nasıl sölemiş, güldüm. Hikayene gelince gerçekten böyle olursa insanın doğuruveresi geliyor. :CüvCüv: Bu arada Elvinciimiz bizim evlilik yıldönümüze denk geldi 16.07.06. :dance: Allah bebişlerimizi sağlıklı sıhhatli eylesin. Bizler içinde dua et arkadaşım. kib. öptm Şeniz

aay nasılda güseeel yazmış benim arkadaşım hikayesinn, elerine sağlıkk..
böölee içne çeke çeke kokla elvini bizim içinnn...
öptüüüüümmmmm

cnmmm allah analı babalı buyutsun...çok içten yazmıssın..okurken o anı yasadım sanki....hayırlısıyla bizlerde yazarız dogum hikayemizi..eşinle YAVRUNLA BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR CANIM:)

Nihancığım Allah mutluluğunuzu daim kılsın. Elvinimizle birlikte bir ömür boyu tatlı anılarınız olsun. a.s. Eşinin >ben geleyim bari< demsine bayıldım. :roflol: Şaşkınlıktan nasıl sölemiş, güldüm. Hikayene gelince gerçekten böyle olursa insanın doğuruveresi geliyor. :CüvCüv: Bu arada Elvinciimiz bizim evlilik yıldönümüze denk geldi 16.07.06. :dance: Allah bebişlerimizi sağlıklı sıhhatli eylesin. Bizler içinde dua et arkadaşım. kib. öptm Şeniz

canım seninle aynı günde evlenmişiz bende 16.07.06 da evlendim :)

Allahım analı babalı büyütsün hayatım sizlere bağışlasın mis kokulu yavrunuzu allahım uzun ömürlü sağlıklı hayat versin

nihancım tekrar tebrik ederim allah analı babalı büyütsün yavrucağını darısı sırada bekleyen arkadaşlara

uzun sağlıklı bir ömür geçirin hep beraber..bize de kolay doğumlar olur inşallah...darısı bizim de başımıza

canım ALLAH cc analı babalı büyütsün inş. sağlıcakla büyüyüp gitsin hayırlı bir evlat olsun inş.
ama sancılarının 1,30 dak. düştüğünü yazmışsın keşke bekleseydin normal doğumu çok az kalmışmış.
bu arada dr. çok ......... mış...
neyse önemli olan ikinizinde sağlıklı olması :))

canım ALLAH cc analı babalı büyütsün inş. sağlıcakla büyüyüp gitsin hayırlı bir evlat olsun inş.
ama sancılarının 1,30 dak. düştüğünü yazmışsın keşke bekleseydin normal doğumu çok az kalmışmış.
bu arada dr. çok ......... mış...
neyse önemli olan ikinizinde sağlıklı olması :))

canım doğum olmuş artık...bu saatten sonra keşkeleri düşünmk mantıklı değil...gayet güzl ve mutlu anlatmış doğumunu keşkye ihtiyacı yok zatn....

canlarım benim hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için,gerçekten korkulacak bir doğum değildi,Allah'a şükür.ben de daha kötü yaşayacağımı düşünürdüm hep canım çok tatlıdır diyordum ya ondan. ben kendime hayret ettim kızlar :)))
elifcim elagözcüm evlilik yıldönümüzde artık elvin'im doğum günü de aklınıza gelir :)) sizlere de ömür boyu sağlık mutluluk dilerim canlarım
doğumunu bekleyen ve hamile kalıp doğum yapmayı planlayan şekerler inş sizlerinde benimki kadar çabuk ve kolay doğumu olur
hepinizi kocaman öpüyorum!!

neriiiiiiiiiiiiiiiii ve aylinnnnnnnnnnnnnnnnn güsel haberlerinizi bekliyorum canlarım:)))

UNVERE canım o zaman bizde ileriki zamanlarda görüşüyor olursak birbirimizi tebrik eder ve Elvinciğimizi hatırlarız. 2 sene oldu düşün 2 senedir evliyiz ve yakında 3 kişi olacağız inşallah. Rabbim daha nice seneler nasip etsin inşallah. Bu arada bakarsın doğumlarımızda belki aynı tarihte gerçekleşir ama ne olr sen bana ayak uydur benim bekleyecek sabrım kalmadııı. 4.8 de yada daha erken gelsin.....

elacım inş sağlıklı kolay doğum olur senin için çok az kaldı senin de tatlım hayırlı haberlerini bekliyoruz. seneye evlilik yıldönümüzle birlikte kızımın 1.yaş gününü de kutlayacağız inş :))

paylaşım için teşekkürler..., çok içten yazmışsin, ne güzel...sizlerin tecrübeleri bize güç veriyor...Elvin'i de Allah analı babalı etsin tüm hayalleri gerçek olsun...:emir_bebek:

Allah analı babalı büyütsün adıyla yaşasın inşallah...

Darısı başımıza..

Allah bağışlasın analı babalı buyutsun..
geçmiş olsun canım, darısı bızım basımıza ınsallah..
bebişine öpücükler... a.s.

tebrikederim bayadır yoktum allah analı babalı sağlıklı bir şekilde büyütmek nasip etsin inşallah
bebişini bol bol kokla

allah anali babali büyütmeyi nasip etsin..hayirli bir evlat olur insallah :nazar:

allah bir ömür boyu mutlu etsin inşş cnmm ailenizin yeni üyesine hoşgeldiniz diyorumm a.s.:nazar: gelinime iyi bak annesi bak murat dayanamadı hemen peşinden geldii ona göre gamyoncuiremsukaptırmayalım başkasına :asigim:

hepinize çok tşkkr ederim canlarım doğumunu bekleyen annelerim sizlerinde kolay doğum olsun inş :)

X