16.000 Ya Vedud Dilek Duası

ama beni listeden cikarmazsaniz bu aksam okur bitirir bagislarim M Mandarins arkadasimiz icin.
Rabbim insAllah kabul eyler
Yok canim seni listeden niye cikartalim yoğun olduğun zaman gecte okuyabilirsin ama duani paylaş bugun sana geçelim M Mandarins arkadaşımız içi de bugün yarin okursun inşaAllah 🌸

Duamiz 16.000 Ya Vedud Celle Celalühü kişi başı herkes 2000 tane okuyacak
M Mandarins arkadaşımızın duası

Kızlar;
Allahın izni ile benim için hayırlı insanın biran önce hayatıma gitrmesini ve mutlu bir evlilik yapmayı ve sağlıklı çocuklarımın olmasını istiyorum

M Mandarins 2000 tane OKUDU
tr_lelli tr_lelli
caramel_7 caramel_7 2000 tane OKUDU
Safir Taht Safir Taht 2000 tane OKUDU
Aventuss Aventuss 2000 tane OKUDU
5 528mucizemmm 2000 tane OKUDU
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 2000 tane OKUDU
C cansu_tr 2000 tane OKUDU
M Mandarins canim senin için okumayan tr_lelli tr_lelli arkadaşımız kaldı oda bugün okuyup bitirecek inşaAllah Rabbim hayırlısı ile gönlünün isinacagi biri yuvani kurma ni nasip etsin InşaAllah

M Mandarins canim senin için okumayan tr_lelli tr_lelli arkadaşımız kaldı oda bugün okuyup bitirecek inşaAllah Rabbim hayırlısı ile gönlünün isinacagi biri yuvani kurma ni nasip etsin InşaAllah

Kızlar çok teşekkür ederim, allahım okumalarınızı kabul etsin, sizden razı olsun. Hepinizin dileklerini kabul etsin inşallah

Kandilde geliyor:) rabbim dualarımızı kabul edecek insallah. Aslında hızlı gitsek de cumaya hepimizin ki bitse kızlar ama cok olur değil mi:nazar:
Dediğin gibi canım cumaya bitse çok iyi olur sıradaki arkadasta duasını paylassin bu arkadaşın duasını bitiren yeni arkadasa geçmiş olur hızlı ilerleriz cumaya da biter inşaAllah 💐

Duamiz 16.000 Ya Vedud Celle Celalühü YENI ARKADAS Rainbow Peace Rainbow Peace ARAMIZA KATILDI O YUZDEN
OKUYACAGIMIZ SAYI DEGISTI ARKADASLAR KISI BASI HERKES 1.777 SADECE DUA SAHIBI tr_lelli tr_lelli KENDI NIYETI ICIN 1.784 TANE OKUYACAK

tr_lelli tr_lelli arkadaşımızın duası;
Benim duam 2 tane kaybim var bebegime sag saglim kavusmak ve bir yazlik hayalimiz var yillardir nasip olmadi cok istiyoruz bir de o

M Mandarins
tr_lelli tr_lelli
caramel_7 caramel_7
Safir Taht Safir Taht
Aventuss Aventuss 1.777 tane OKUDU
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1.777 tane OKUDU
C cansu_tr
Rainbow Peace Rainbow Peace

Duamiz 16.000 Ya Vedud Celle Celalühü YENI ARKADAS Rainbow Peace Rainbow Peace ARAMIZA KATILDI O YUZDEN
OKUYACAGIMIZ SAYI DEGISTI ARKADASLAR KISI BASI HERKES 1.777 SADECE DUA SAHIBI tr_lelli tr_lelli KENDI NIYETI ICIN 1.784 TANE OKUYACAK

tr_lelli tr_lelli arkadaşımızın duası;
Benim duam 2 tane kaybim var bebegime sag saglim kavusmak ve bir yazlik hayalimiz var yillardir nasip olmadi cok istiyoruz bir de o

M Mandarins
tr_lelli tr_lelli
caramel_7 caramel_7
Safir Taht Safir Taht
Aventuss Aventuss 1.777 tane OKUDU
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1.777 tane OKUDU
C cansu_tr
Rainbow Peace Rainbow Peace
Canım okudum Allah kabul etsin

Bu arada kızlar günlük 744 adet” Ya Muktedir Celle Celalühü. “ okunması öneriliyor , dilekler için 7 gün boyunca . İsterseniz sizde okuyun. Ben basladım. Bilgilendirmek istedim.
Ve “La ilahe inna ente sübhanake inni küntü minezzalimiyn. “ okuyorum . Sıkıntılar için. Hz. Yunus için olan ayet . İsterseniz sizlerde okuyun.
Böyle bilgileride paylasalım , belki bilmeyen vardır , bir kişi bile okusa , içine bir nebze ferahlama olsa , o bile yeter .
Rabbim hepimizi bagıslasın

X