15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

evet skobum face ten konuşuyoruz da sen de gelsen oraya yetişemezsin emme burayakafiyeli oldu

tamam küsmekten vazgeçtim7/24 beraberiz kankağğğğ kurtulamazsın benden
kurtulmak isteyen mi var la

Hanimkelesimigetir nickOrjinali Hanım_keleşimi_ getirmişYettim la yettim bir girip bir çıkıyomFAcede mi konuşuyorsunuz locamlaBir facem bile yok ne gariban insanımTüm enercimi kkda harcıyorum faceye yetmez
töbe bismillah ben daha cav demeden geri geldi motor mu tahtin la nördün
biz façeboka'ci kankyleriz kizaam ne sandin :82: sen cahal kal böyle
muzunada ayir nan az enercikinin tümünü cene calmaya ayiriyo anaa

Motor var benim totomda:82ardon çenemde parnaklarımda mı desem:82:Bir tek sizlen konuşuyorumonuda çok görme banaBu akşam amma duygu sömürgedim heee

evet skobum face ten konuşuyoruz da sen de gelsen oraya yetişemezsin emme burayakafiyeli oldu
kanka öyle deme bu pohlu pko heryere yetisir nan hem orayi hem burayi idare etmezse bende viztik degilim

Son düzenleme:
skop az sus da motorun soğusun
ha allahtan face açtırmıyor yoksa yanmıştık hepimiz

kanka öyle deme bu pohlu pko heryere yetisir nan hem orayi hem burayi idare etmezse bende viztik degilim

oda doğru emme ben bize acıyom kanka çenesinden yada parmaklarındanmı desem rahat bırakmaz bizi ondan dediydim

Ben sussam gözlerim konuşurHacı çıkcam ondan acele ediyorumSize doyum olmuyor ondan konuşuyorum Yoksam konuşmam fazla bilen bilirFaceden habirem dürterdim sizi

Motor var benim totomda:82ardon çenemde parnaklarımda mı desem:82:Bir tek sizlen konuşuyorumonuda çok görme banaBu akşam amma duygu sömürgedim heee
konus nan konus motoru soguyasica konus
ammada sömürgüc ciktin kanka noliy bögün sana

FAce açtırmıyor eşimyoksam her yere yeterim ben
hay eniste Allah senden razi olsun dermisim

canimiz skkn oldup yanliz kalmak istedigimizde "skop cik faceten:88:" derdik demi kanka

tabi canımmm fazla konuşmazsın biliyoz bizde seni dürtüklerik neyse hacım bende kaçtım mırmırsmileysiiyi uykular rüyanızda beni görün

konus nan konus motoru soguyasica konus
ammada sömürgüc ciktin kanka noliy bögün sana

hay eniste Allah senden razi olsun dermisim

canimiz skkn oldup yanliz kalmak istedigimizde "skop cik faceten:88:" derdik demi kanka

Demin tepiniyordun kimse yok diye geldimde iiki çift laf ediyoruzKorkamyın face mace yok :82:Benim hiç facem olmayacak

oda doğru emme ben bize acıyom kanka çenesinden yada parmaklarındanmı desem rahat bırakmaz bizi ondan dediydim
anliyom seni kanka anliyom :delphinsmili: iclendim nan kanka sen davayi anladin demi

Ben sussam gözlerim konuşurHacı çıkcam ondan acele ediyorumSize doyum olmuyor ondan konuşuyorum Yoksam konuşmam fazla bilen bilirFaceden habirem dürterdim sizi
cikcakmis ondna acele ediyomus viyh tabi canim konusmazsin

Çabık yazın destan mı yazıyorsunuz siz çok yavaşsınız:82:
nan anormallik bizde degil sende

tabi canımmm fazla konuşmazsın biliyoz bizde seni dürtüklerik neyse hacım bende kaçtım mırmırsmileysiiyi uykular rüyanızda beni görün
kankaagg birakmaaagg terketmeeg beniiiggg iyi gecler lilililil :ugurlarossunzilgitsmili:
:79:

Demin tepiniyordun kimse yok diye geldimde iiki çift laf ediyoruzKorkamyın face mace yok :82:Benim hiç facem olmayacak
bakma la laf benimkisi konus konusabildigin kadan
tühhhh ne üzüldüm ne üzüldüm anlatamam bilion mu :mutluluktangöbekatazayimsmili: facesiz geldin facesiz gidecen eyvahlar ossunnn

Bende çıkcam bir çıkamadımİyi geceler lokumum
cikma layn

okudumm sonunda
lenn skop amma çenen varmış hakket ıyıkı facen yokbenımde yok amaüzülmeoda eksık olsun valla işyerınde işe ayırcak vaktım kalmıycak yoksampatronda yörrü deryok kk bana yetıyo

vıstık en kısa zamanda gelıysın tmm mı lenn kanka dımem bakmam gözün yaşına yolarımhee bıde dizilerde durmak yok yola devam yenı köstümler aldım kankaaa:82:

Çok konuşurum hacı :82:Kime çekmişim acaba:44:Annem pek konuşmaz babamla babaanneme çekmişim:44:Facede olmayıversin:89::89:Bora yetiyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…