15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ben geldim ama kimse yok
zibin kanka nereye gittin kanka asli kanka nerdesin zibinim nereye gitti sen biliondur kesin söyle bana

Naber fıstığım tam çıkıyodum seni gördüm

İyi geceler bi tanem

Kardelen ablam iyiyim tsk sen nasilsin özledim ya
öyle mi iyi geceler

kankalarim cok özledim sizi coookk
abla kankalarim nerdesiniz geriye gitmedim ama pek yazinizi göremedim

İyiyim canım bizde seni özledik artık yaz geliyo seni daha sık görürüz

Bu sefer kaçtım eşim geliyo da
valla okullar kapanir kapanmaz trye gidecegiz zaten baya uzak kalmistim dahada cok uzak kalcam

tamam öpüldün iyi geceler

philemon ablam cenazeniz varmis basiniz sagolsun ablacim ya Allah rahmet eylesin

heyoooo skopum cam az güzin ablalik yapim dedim :86:ama üsengecligim tuttu yine toru topu bi topicte güzin ablalik yaptim buda bisi ama yani dimi
niye zirliyon gitmedim burdayim

heyoooo skopum cam az güzin ablalik yapim dedim :86:ama üsengecligim tuttu yine toru topu bi topicte güzin ablalik yaptim buda bisi ama yani dimi
niye zirliyon gitmedim burdayim

Boşver güzin ablalığı senOy kuzum nerelerdesin neler yapıyorsun kuuuözledik seni sen gelme hiç emiMerak etme kankalarınıNeysem duygu sömürgesi yapmıyayım derslere çalış sen

Boşver güzin ablalığı senOy kuzum nerelerdesin neler yapıyorsun kuuuözledik seni sen gelme hiç emiMerak etme kankalarınıNeysem duygu sömürgesi yapmıyayım derslere çalış sen
olum bu ne hiz
yoh olmaz geldim iki üc güzinlik taslamazsam basim kel kalir
geldim ula geldim nabion nassin nasi gidiy hayat asli halvet mi seker nerdesiniz diyo mu candy yine kayiplarda mi :86: böcük yine dizifilm cekiyi mi
ank ablam agaliga devam ediy mi philemon ablamin cenazesi varmis canim benim
zibinim nereye gitti skop unuttugum var mi la varsa tomatisleri yolla

misafir kimsin :95: yörrrüüü gettttttttt :88::88::88::88:
nannn nilim nerde maggas gralicem

zibinim nere gitti skop nolur cevap

Napim kuzum aynen devam ev gacısı oldum iyiceneAslı bildiğin gibi halvete devamŞeker şey işten ayrıldı giremiyor artıkınCandy yi bilmiyem:44:böcük işte diziiciAnk abla keleş olduNicki değiştir hanımkelesimi getir oldu o artık bir ank deel:88:Phil ablamın akrabasını cenazesi varmış ondan gelemiyorZibin sanırım sağlık sorunuyla ilgili çok merak ediyoruzUnuttuğun var mı bilmiyom:44:Yiter mi bu kadan havadis bende aslı gibim cinnetin geçiriyorum arada

vay anasini :delphintüttürenfstksmili: demek son hiz cene calmaya devam ha :86: seviyim seni

aslim zaten düttürüp duruyo beni dürtük asli
neee sekerimde mi kayip mapisdaslar listesine girdi
ah benim kendi kizanim demek hayla ugramiyi kkya ha
zaten o böcük garisi dizilerinden sasssa sasiririm ha kolleksiyonuna yeni malzemeler eklemis mi bari kirpac neyim
ank ablam ne oldu ne ne kelesi nan keleste ne vay basima gelen kogus agaligina devam ama demi ondan haber et
canim philemon ablam benim ya geri gelecek ama demi
zibinim cok merak ediyorum kuzumu ya hicbisey yazmamis giderken girmezsem böyle olur ise allahim insallah iyidir durumu

bi senin cinnettinligin eksikti zaten hadi asli yani basindaki muzu yiyemiyoda kabiz oluyo saga noluyo pkolu

Bende seni seviyimHerhalde nicki ne olursa olsun koğuş ağası belliPhil ablam gelecek gelecek meraklanmaBizede birşey demedi ki işte sağlık sorunundanmışİnşallah gelir hemenPkolu muBen çıkıyorum kuzum bizi ihmal etme emi öperim seni Şap şupÇikita muzSAçmalayankopsmiliAslıya bu ara cinnetin gelmiyorBana geçti

beni unutuyosun hep kankağğğğğküstüm sana
nan kanka tesüf koydum seninle zaten 7/24 konustugumuz icin yazmadim:86: küsengeclik yapma yolarim allama :mahallegarisiviztiksmili:

sev beni seveyim seni
yirim kogus agami bennnnnn nicki ne dedim insan cvp ver grocan
umarim kisa zamanda gelir pilim ablisim
cabuk iyiles zibiniminsallah ya insallah
he pohlu pkolu iyi yörü get defol ben geldimya cikacagi tuttu pis nomissiz tripimi ye skop :95:
ahanda basladi ayni ben gibi cikitalamaya :44: ay aman sacmalamaya dicektim bulasici salgin virüsü cinettiniyeleri

gut nayt :79:

tamam küsmekten vazgeçtim7/24 beraberiz kankağğğğ kurtulamazsın benden

Hanimkelesimigetir nickOrjinali Hanım_keleşimi_ getirmişYettim la yettim bir girip bir çıkıyomFAcede mi konuşuyorsunuz locamlaBir facem bile yok ne gariban insanımTüm enercimi kkda harcıyorum faceye yetmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…