15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ibo topiği taşınmış.körli sinirlenmiştir kesin aboo bende neler neler yazmıştım:18:topuklarıma sıkcaklar valla

Bende göremedim zibinn ortalık kızışmaya başlayacaktı ama az kalmıştıı uzun namlıluylamısıkacaklar topuğunaaaa korkma annem çok acımazzzz

Ne etçen süslü dantelli sütyenleri donları de bakayımŞaka diyom la Çok çemkirme sende

Günaydınnn semoşşşşşşşş zibine sarmalar benden bize yollmaıştı mapıstaykennnn

günaydınnnnn yavru kankalarımmmmm

Günaydınnnn komşucummm

amann bi baktımgirdi millet birbirine dedim zibin kaç
bi sıksalar topuklarıma dağıılırım allama biz garibanık kimsede düzeltmezneyse benm hoca toplar dağılan yerlerim

tüh kaçırdım konu kapandı hazar zebanın msjlarından baktım yohh

konu taşındı böcüm kazen olsa toplu kıyım yapardı hee:83:

erkekliğin yarısı kaçmaktırrrrrr

kankalarimmmmmm canlarim cügerleriiimmm viztiginiz geldi cok özlendiniiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzz eski günlerimizi özledim :84: eski geyiklerimizi yayinlarimizi istiyom cok koptum sizden ama inanin kkya vaktim olmuyo hic cok stresliyim valla:96: ne siz sorun ne ben söyleyim :cokmagdurfstksmili: :86: :smilyazmayicoközlemisimsmili: :84: :herneyseuzattimyinesmili: ama unutuldugunuzu düsünmeyin sakin emi sizleri cok seviyorum bitsin bu hasret ehtiyar kazeni bilem özledim ula :86:düsünün artik ne kaa magdurum

sizler nasilsiniz ablalarim kankalarim insallah hepinizde iyisinizdir
yoklugumda neler oldu neler bitti kim bilir :herseydenbihaberfstksmili:

neysee ufacikta olsa özlem giderem dedim geceleriin kizi zabaaan 5lerine kadan kkda fink atan viztik :82: artik tavuk oldu :86:cok formdan düstüm
seviom sizi umarim özlüyosunuzdur beni :giderkengözüarkadakalanfstksmili:

fıstığımmmm sonunda gelmişin bizde seni özledik valla

Anaaaaaaaaaaa fıstıkkkk cadısı gelmişşşşşş kızz nasılsınnn okul nasıl iyimi bak çok boşluyonnn burayııııı fırsat buldukça gel fıstıkımmmmm özletme kendini fazla olurmuu

sen hiç abla dayagı yedınmı heeeee:84:magdurum magdurum diipteee duygu sömürüsüü yapmaa vıztıkk yapmaaaacok kızgınım sanaaaaalennn benım bi cınnettınn aslımm var ben yokkenn kac kere cınnettın gecırdııı diee hıcmı aklına gelmedım hegercı kazenı bie özlemısın kankaaaa
emme kazende terkettı bızı
neyseee senın ifadenııı daha ayrıntılı alırım daha sonraaaa:88:bak topıgın halıneeee:95:hep sneın yüzünden kankaaaaa:86:neyse bu kadar azar yeterrr aglama suskankam bende senı özledım laadön garim dönnn

iyi geceler geçmişi okyamadımözet geçin bana muz konuşuldu mu

allam yaaa kızz mzudan baskaa ısın gücün yokmuuuayn benn

Günaydınnnnnn koğuşşşşşşşşşşşş nirdesiniz yaaaaaaaaaa :84: :84: :84: :84:

ablaaa kogussss yerlerdee

yönetm odassına taşındı kanka
laa seni beğenmeyn ölsn
:78::78:saolasın kanka

küsüm sana küssnasıl vaktın olmaz
5 dk bılem mı
küsün len bu vsıtık garusunaneyse gel gel affettım
bıdaha yaparsan bedduamı ederım bah

iyi geceler geçmişi okyamadımözet geçin bana muz konuşuldu mu

he konuşuldu nolcekk
aklın fıkrın şeyındedoymadın mı laa

nerdesn olm sen geç kaldn kanka :88:sana verdiğim süre dold gelmezsen muzsz kal demştim
ama ama kankamsn kıyamamkiiçim el vermez muzsuz kalmana
mağduru oynuyo bi de yalaa sen mağdur olar mısıncingöz kankym benim

ağlama tamam bilirsn dayanaamam saagel bi öpem gel:98hh mis ggibi kozmetik kokuyo
kanka vah vah sen iyi değilsnkazeni bile özlemişsnyalnız kanka kazen gittiterk etti bizibende özledm

smillere bak yaaa

arada gel bi iyiyim deohhh can kankamkankalar kankası:98:nassı seviyim yaa:98:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…