15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu:KK19:

iştee bu yüzden ben işimi sağlama alıyom,markete gidip konserve nohut alıyommm:KK52::KK52::KK52:
ben nohutu köfteli yapıyom yada nohutlu tavuklu pilav olarak yapıyom,sen nasıl yapıyon?[/QUOTE]

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibim:KK53::KK53:Köfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var:KK52:

Benimde çok belli değil ama eşimle konuştum git diyorrrr metrobüs gidiyor topiğeyazdım zaten nasıl gidebilirim diye cevap gelir nasılsa

:KK53: :KK53: çok fenayım demiiiiiiiii :KK60: :KK60: :KK60:

Pişmiştir aç kapağını bak tekrar bende çok severim nohutu :KK56: :KK56:

Göz karaarı yapıyorum bende tam geliyorrrr bize

bende koca 2 tane bi kızım bide oğlummm:KK52::KK52::KK52:onların benimle planları yoksa gelirimm:KK9::KK9:
kocam karışmaz kıyafetlerime,oğlum sokak kapısında bekler ne giymşim diyeee:KK52::KK52::KK52:
gelin yandııııı o konudaaaa:KK9::KK9:ben düzeltemedim inşallah gelin düzeltirrrr:KK9::KK9:

bende koca 2 tane bi kızım bide oğlummm:KK52::KK52::KK52:onların benimle planları yoksa gelirimm:KK9::KK9:
kocam karışmaz kıyafetlerime,oğlum sokak kapısında bekler ne giymşim diyeee:KK52::KK52::KK52:
gelin yandııııı o konudaaaa:KK9::KK9:ben düzeltemedim inşallah gelin düzeltirrrr:KK9::KK9:

Benim kocamda karışırdı çok kyıafetime hatta saçıma kadar:KK53:Şimdi birşey diyemiyor geçen elbise aldım miniymiş biraz dedi bu ne:KK30::KK30::KK60::KK60:

Karabiberim vur kadehlere hadi içelim içelim her gece zevki sefa doldu gönlüme hadi içelim:KK64::KK60::KK60:Serdarın eski klibi koymuşlar tipe bak öldüm:KK60::KK60:

Pişmiştir aç kapağını bak tekrar bende çok severim nohutu :KK56: :KK56:

Göz karaarı yapıyorum bende tam geliyorrrr bize

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu:KK19:[/QUOTE]

Olur canım arada merak etme bak kaç yıllık evliyiz bizlerde bizdede oluyor arada :KK34:

İşin olmassa gel be gelenlere baktım derya know amonrada var benim kocada karışmaz allhtan kıyafelerime o yönden çok şanslıyım :KK69: :KK69:

Benim kocamda karışırdı çok kyıafetime hatta saçıma kadar:KK53:Şimdi birşey diyemiyor geçen elbise aldım miniymiş biraz dedi bu ne:KK30::KK30::KK60::KK60:

Daha yeni evlisin ya normal zamanla düzelir merak etme
[/B]

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu:KK19:

Olur canım arada merak etme bak kaç yıllık evliyiz bizlerde bizdede oluyor arada :KK34:

İşin olmassa gel be gelenlere baktım derya know amonrada var benim kocada karışmaz allhtan kıyafelerime o yönden çok şanslıyım :KK69: :KK69:

Daha yeni evlisin ya normal zamanla düzelir merak etme
[/QUOTE]

Düzeldi çok şükür nişanlıyken nefes aldırmıyordu bana bu bende salak gibi dinliyordum sonra bir gösterdim dişlerimi karışamıyor artık evlenince düzeldi meleğim:KK69:
O düzeldi ben bozuldum:KK60:

iştee bu yüzden ben işimi sağlama alıyom,markete gidip konserve nohut alıyommm:KK52::KK52::KK52:
ben nohutu köfteli yapıyom yada nohutlu tavuklu pilav olarak yapıyom,sen nasıl yapıyon?

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibim:KK53::KK53:Köfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var:KK52:[/QUOTE]

eeee sende bizim yaşımıza gelince böyle olacan:KK9:
bende halen öğreniyorumm öğrenmenin yaşı yokkkk :KK9:
benim çocuklarda yemeğin içinde eti sevmiyorlar ben yemekleri kıymalı pişiririm.
güzel oluyor çocuklar çokkkk beğeniyor.2 şekilde yapıyorum.
1. köfteyi yoğuruyorum,misket gibi şekillendiriyorum kızartıyorum.kağıt havlunun üstüne koyuyorum
yağı çeksin diye sonraaaa nohut kaynamaya başlayınca köfteleri nohutun içine döküyorum.
2. köfteye ekmek yerine kısırlık bulgur koyuyorum yoğuruyorum kızartmadan kaynayan nohutun
içine atıyorum.
1. şıkkı bezelyede de yapıyorum ama havuç ve patateste koyuyorum,patatesleri minik,minik doğruyorum.

mesela ben karnıbaharı kıymalı pişirirdim bir gün arkadaşımda yedim çokkk güzeldi o tarifide
vereyim sana, belki biliyorsundur.
soğanı kıymayı pişirdikten sonra içine karnıbaharı,biraz bezelye,havuç,minik minik patates
öyle güzel oluyorki tavsiye edrim.

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibim:KK53::KK53:Köfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var:KK52:

eeee sende bizim yaşımıza gelince böyle olacan:KK9:
bende halen öğreniyorumm öğrenmenin yaşı yokkkk :KK9:
benim çocuklarda yemeğin içinde eti sevmiyorlar ben yemekleri kıymalı pişiririm.
güzel oluyor çocuklar çokkkk beğeniyor.2 şekilde yapıyorum.
1. köfteyi yoğuruyorum,misket gibi şekillendiriyorum kızartıyorum.kağıt havlunun üstüne koyuyorum
yağı çeksin diye sonraaaa nohut kaynamaya başlayınca köfteleri nohutun içine döküyorum.
2. köfteye ekmek yerine kısırlık bulgur koyuyorum yoğuruyorum kızartmadan kaynayan nohutun
içine atıyorum.
1. şıkkı bezelyede de yapıyorum ama havuç ve patateste koyuyorum,patatesleri minik,minik doğruyorum.

mesela ben karnıbaharı kıymalı pişirirdim bir gün arkadaşımda yedim çokkk güzeldi o tarifide
vereyim sana, belki biliyorsundur.
soğanı kıymayı pişirdikten sonra içine karnıbaharı,biraz bezelye,havuç,minik minik patates
öyle güzel oluyorki tavsiye edrim.[/QUOTE]

Sağol abla benim eşimde kıymalı sever karnıbaharı ama ben sevmediğim için hiç yapmadım deneerim onuda :KK34:
Ya birde geçen biftek yaptım fırında sodada beklettim önce sonra zeytinyağı kekikle harmanladım yumuşak oldu çok eşimde beğendi ama ben tadını sevmedim pek zeytinyağından mı oldu acaba anlamadım:26:

benimki hiçççç karışmadı ne giyimime nede gezmeme:KK69:ama amaa oğlum kıyafetlerime
küçüklüğünden beri karışıyorrrr:KK52::KK52:
6 sene önceydi oğumla pazardaydık bi bluz beğendimmmmm aldırtmadı banaaaa:KK52::KK52::KK52:

Sağol abla benim eşimde kıymalı sever karnıbaharı ama ben sevmediğim için hiç yapmadım deneerim onuda :KK34:
Ya birde geçen biftek yaptım fırında sodada beklettim önce sonra zeytinyağı kekikle harmanladım yumuşak oldu çok eşimde beğendi ama ben tadını sevmedim pek zeytinyağından mı oldu acaba anlamadım:26:
[/QUOTE]

bidahaki sefere ayçiçek yağı koyup yap o zaman anlarsın canım.

benimki hiçççç karışmadı ne giyimime nede gezmeme:KK69:ama amaa oğlum kıyafetlerime
6 sene önceydi oğumla pazardaydık bi bluz beğendimmmmm aldırtmadı banaaaa:KK52::KK52::KK52:

Oğlana bak güzel bir şey aslında kıskanılmak ama abrtılmayacak:KK19:
Bende babamı kıskanırım:KK59:
Ben çok kıskancım zaten:KK19:

Anammmmm gelin hanım yandı deseneee :KK30: :KK30:

Eşinide kıskanıyorsundur sen şimdiiiii :KK1: anacımmm bizde yoktur ya kıskançlık olayı filannn :KK53: :KK53:

ayyyy hiçççç güzel değillll:KK53::KK53:

Anammmmm gelin hanım yandı deseneee :KK30: :KK30:

Eşinide kıskanıyorsundur sen şimdiiiii :KK1: anacımmm bizde yoktur ya kıskançlık olayı filannn :KK53: :KK53:

Bugün apartman günümüz var oraya gideceğimmmm yokum bugünnnn :KK55:

Allah gönlümüze göre vermiş kocişlerimizi komşummm:))
gelin düzeltir inşallahhhh:KK9::KK9:babaya bak oğluna bakkkkk
eski evimizde bir gün bahçeye incem oturmaya ayyyy kıyamet koptuuuu başka bişi giy diyeee:KK53::KK53:

iyi eğlenceler komşummm:KK19:

Kıskanıyorum evet ama pek belli etmem:KK53:

belli etme sakınnn koz verme elineee
sonra senin damarına basmak için özellikle kıskandırmaya çalışırrr:KK9:

Son düzenleme:
X