15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Eşime dicem ki rahatsızım balık kokusu tutar beni şimdi tamam sen yat hayatım anneme temizletirim der zaten sinirliyim gördü yırttım:KK60::KK60::KK60:

Utanırım tabi kocaman kadın:KK60::KK60:

Düğünden sonra ilk yemeğe gittik babaannem öyle meraklı ki bana diyor ki kibarca karı koca oldunuz mu yavrum meraka bak:KK60::KK60::KK60:

valla mı kız.anam ne meraklıymış... :KK60: :KK60: ama tabii yazık kadına muzsuzluk kötüdür.en azından dinleyip,özlemini gidermek istermiştir... :KK23:

[not: şeker_şey çok kudurdu ve tırsıor..ben bunları yazıor olamam yaaa.] :18: :18: :18::KK53:

valla mı kız.anam ne meraklıymış... :KK60: :KK60: ama tabii yazık kadına muzsuzluk kötüdür.en azından dinleyip,özlemini gidermek istermiştir... :KK23:

[not: şeker_şey çok kudurdu ve tırsıor..ben bunları yazıor olamam yaaa.] :18: :18: :18::KK53:

82 yaşında la ne muzu muzluk hal mi kaldı:KK60::KK60::KK60:

Çok meraklıdır benim tonton babaannem elinde büyüdüm ondan sever beni çok birde diyor ki uyanık

bazı adamlar her akşam istiyormuş töbe töbe ağzımı arıyor:KK60::KK60::KK60:

Çok meraklıdır benim tonton babaannem elinde büyüdüm ondan sever beni çok birde diyor ki uyanık

maşalllah babannene....
çok meraklıymış hakketten..
:KK60: :KK23:

teyzem hikaye dnlemek istiyo:KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
X