15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

hoşgeldin canım aramıza.. :KK70:
hıhıı o gördüğün doğruydu hayal falan değil amaaa aslı tırstığı için görmezden geldik topicçe.. :KK60: :KK60:
bende sen gibiydim de...ama şu 15 liler felaket açtı beni..tanıyamıorum kendimi çoğu zaman.. :KK52: :KK53: :KK60:
takıl bize sende..uzaktan tadı çıkmaz...direk dalıcan muhabbete..
:KK60: :KK62: En Büyük KK

all bakkk adını duyduu geldi gördunmuuu:KK28::KK60::KK60::KK60:

eli masalı anacımm öleee sınırlendımmı ona felan catamam ellammm:18::KK60::KK60:

Hadi ya benimkiside çok sinirliydi ama benim sinirimin üstüne geçemedi bişey olmasın diye gözümün içine bakıyor çok mu haksızlık ediyorum ben kocama acaba:97::26:

Piişşttttttttttt ben geldimmmm azmadınız demiii nan ben yokken :KK53: :KK53:

Çok azdı abla bunlar çek kulaklarını :KK60::KK60:

heheh çok iyi yaa
Şimdi zamanla kaparım muhabbeti ben
hadi hayırlı olsun bende girdim aranıza:KK66::KK71:

Piişşttttttttttt ben geldimmmm azmadınız demiii nan ben yokken :KK53: :KK53:

ablaaa azmakta keılemımii:KK24:

leyn beni de sıkıştırmış hemen oraya şekil a diye.. :KK57: :KK57: :KK9:

sıksıtırdımmm arayadaaaa:KK60:şimdi öle sıksıtırmakk falan dedınnn:KK23:aklıma bişiler geldiii:KK23:

:KK28:Bende kapalı bir kutuydum bir kerem:98::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:

senmiiii:KK52::KK52:

al basladı bile südyenn foraaa:KK60::KK60::KK60:

arada bişey gördüm nevrim döndü hala kendime gelemedim durum bir toparlanayım
Hehehehe alensiniz yaw
ben çok utangaç mahçup birisiyim:26::78::kk77:
size takılırsam azıcık açılırım herhal:KK60::KK74::92:

Oyyyyy deryacık gelmiş :KK42: ne haber fıstığım nasılsın :KK19: anacım buraya düşen bin pişman bak ben bile ne hale geldim resmen :KK53: :KK53: yoldan çıkarıyor bu cadılar :KK60: :KK60:

He ya ben ne hale geldimm.Normalde tanıyamazsınız beni:KK60::KK60::KK60:

Ömürcüm biliyom valla ilk zamanlar senin topilkte çok masumdu :KK53: bide şimdi bak çoşuyor resmen :KK60: :KK60:

hoşgeldin canım aramıza.. :KK70:
hıhıı o gördüğün doğruydu hayal falan değil amaaa aslı tırstığı için görmezden geldik topicçe.. :KK60: :KK60:
bende sen gibiydim de...ama şu 15 liler felaket açtı beni..tanıyamıorum kendimi çoğu zaman.. :KK52: :KK53: :KK60:
takıl bize sende..uzaktan tadı çıkmaz...direk dalıcan muhabbete..
:KK60: :KK62: En Büyük KK

Yahu ne gördünüz bende bileyim :KK28: çokkk merak ettim yahu deyin bakalım banada :KK53: :KK53: ..sen baenim eski halimi görseydin şaşardın haaaaaa hanım hanımcık gezerdik topikleri :KK55: :KK55:

Hadi ya benimkiside çok sinirliydi ama benim sinirimin üstüne geçemedi bişey olmasın diye gözümün içine bakıyor çok mu haksızlık ediyorum ben kocama acaba:97::26:

Çok azdı abla bunlar çek kulaklarını :KK60::KK60:

Sen isim ver banaa çekerimmm kimse kulaklarından :KK22: :KK22:

Usluuuu durunn kızlarrrr döverim allahımaaa ona göreeeee :KK53: :KK53:

Oyyyyy deryacık gelmiş :KK42: ne haber fıstığım nasılsın :KK19: anacım buraya düşen bin pişman bak ben bile ne hale geldim resmen :KK53: :KK53: yoldan çıkarıyor bu cadılar :KK60: :KK60:

Ömürcüm biliyom valla ilk zamanlar senin topilkte çok masumdu :KK53: bide şimdi bak çoşuyor resmen :KK60: :KK60:

Yahu ne gördünüz bende bileyim :KK28: çokkk merak ettim yahu deyin bakalım banada :KK53: :KK53: ..sen baenim eski halimi görseydin şaşardın haaaaaa hanım hanımcık gezerdik topikleri :KK55: :KK55:

Abla ben bi şey yapmadım kıyma bana:96:

Ele başları belli abla söylemeye gerek var mı:KK60::KK60:

X