15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

abla ya kaç kılosun senhey masallah kadın dedın sen gıbı olcak ben gıbı kuru çalı deıl

sigara bırakcam derken 2 kilo almışımmmboyum 1.65 kilom 66
2 kilo vermem lazım.
böcüüm senelerce çokkk zayıftım 34 beden giyiyordum 36 bedene transfer olunca sülale
bayram yapmıştışu 3 veya 4 senedir böyle kilo aldım,aslında göbek çıkmasa kilom güzel.
ben 2.hamileliğimde 35 kilo almıştım hiççç diyet yapmadan 6 ayda falan tekrar 34 bedene inmiştim.
o zamanlar bayılırdım balık etli hatunlaranasıl imrenirdimmmm
bir gün kızım liseye giderken,lisenin bahçesinde dut ağacı vardıdallarını hep birlikte tutup dut yiyordukarkadaşlarım dalları bi bıraktıben dallarla birlikte yukarı çıktımmmm
bırakamıyomda dalları neyseee kurtardılar beni amaaa ne gülmüştük biloyonmuuu
işte büle böcüüm

defne gitti cok üzüldüm o kadar hayat dolu bi kadin dün vardi ama bugün yok daha gecen yarismada gülüyodu dalga geciyodu hic yakisti mi simdi ona ölüm ah ahhhh hayat iste
önce kivircik ali sonra defne bu sene ne kötü basladi dimi :26: 1.1.2011de kivircik ali 2.2.2011de defne saka gibi
allah ailesine 1,5 yasindaki bebesine sabir versin

Güle güle kara kiz

ne diyoruz kankalarim(basta asli kankam olmak üzre).. üc günlük dünya üzülmemize degmez diyoruz dimi

ay alintilarin yarisina kadar okudum ama devam etmeye gücüm yok :86: uykusuzluga yenik düsüyorum allahim
yarin yaparim alintilari kankacanlarim
seviyorum sizi
yarin görüsürüz :79: öpüldünüz

yetkili yardımcısı oldu canım

ooo süper yaa hayırlıı osuunnn

pazar günü beni istemeye geliyorlarrrr

anamm benı bılem heycan bastııı

canımsın benım yaaaahemen benı eklemıss kuzum benım yaa yerim ben seniiah kankamm hayat böyle işteee aslındaa dedıgın gib degmezzz yaaaamaa neden kendı evınde degel baskasının evınde evi bi kadn anlamadım yaaaa:44:neysemmm alla rahmet eylesın kankamm o mınık bebegıne cok üzüldümm yaaaa

ay alintilarin yarisina kadar okudum ama devam etmeye gücüm yok :86: uykusuzluga yenik düsüyorum allahim
yarin yaparim alintilari kankacanlarim
seviyorum sizi
yarin görüsürüz :79: öpüldünüz

hayrrettt senın uykun gelımrıydııı kankaaaa

Günaydıııınnnn:82::82::82:

gunadınnn

Kankalarııııımm
Uzun zaman oldu girmeyeli biliyorum
Kafa göz dalabilirsiniz

bencede al tomaytolarınsen hakettın bunlarıııözledık kızımmm yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…