15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

şşşşşşşşttt nerdesiniz millleeeeet.... :KK51: :KK51:
azcık laflayalım yaa.işimi azalttım çok şükür...
:KK76: :KK76:
ooo bak burda daha değişuk olmuş:KK60:
sigara bırakcam derken 2 kilo almışımmm:KK53:boyum 1.65 kilom 66
2 kilo vermem lazım.
böcüüm senelerce çokkk zayıftım 34 beden giyiyordum 36 bedene transfer olunca sülale
bayram yapmıştı:KK9:şu 3 veya 4 senedir böyle kilo aldım,aslında göbek çıkmasa kilom güzel.
ben 2.hamileliğimde 35 kilo almıştım hiççç diyet yapmadan 6 ayda falan tekrar 34 bedene inmiştim.
o zamanlar bayılırdım balık etli hatunlara:KK9:nasıl imrenirdimmmm:KK60::KK60:
bir gün kızım liseye giderken,lisenin bahçesinde dut ağacı vardı:KK60::KK60:dallarını hep birlikte tutup dut yiyorduk:KK60::KK60:arkadaşlarım dalları bi bıraktı:KK60::KK60:ben dallarla birlikte yukarı çıktımmmm:KK60::KK60:
bırakamıyomda dalları neyseee kurtardılar beni amaaa ne gülmüştük biloyonmuuu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
işte büle böcüüm:KK19:

vahh ablam vahh:KK1:neyse affettım tmm::KK60:bende 36 bedenım bazende 34 oluo:KK67::63:

Son düzenleme:
Bazen aramaz geliyorum diye :96:

Kolay gelsin ablacım:79:

Süpriz yapıyor sana ben geldim diyee :KK55: işlerim tam bitmedi daha toz alacam birazdan mola vereyim dedimm :KK53:

ömür eniştem bugun cıkcakmııı yayınaaa:kk77:

Aslıııııııııııın yafrummmmmm :KK3: :KK3:

slm

odam değişiyo bı gelemedım:84::84:

Terfi mi ettin nan böcücümm :KK3: :KK3:

Selammm şekercimmmmm :KK3:

:63: :63: az bile bu sana böcük.. kaçıormuş ya beni gören..sen de kaç işte... :KK37::KK37:
alınan yerlerını yıdımm:KK60::KK60:burdayım olm ama ddım ya azcık yoğunum
Terfi mi ettin nan böcücümm :KK3: :KK3:

Selammm şekercimmmmm :KK3:
[/B]

yok ablamm odam değiştı sadece
dün aksamda ofıslerdekı dosyaların yerleırnı değiştrdm
artık yavaş yavaş oturtmamız lazım işi:KK68:patron odasına tasındım ohh en cokta ortaktan kurtulcam dıe sevınıyom

X