15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ne oldu şekercimmmm :KK19: eski üye hemdeeeee wayyy sonrdan siteye girdin sende herhaldeeee fıstıkkk yazmış zatennn epey süredir site de azalmalar var inan eski üyeler bile gelmiyor artık buraya site değişime uğradı birazda uzaklaşmalar başladı bana göre kimse kimseyi tanımıyor artık eskisi gibi..
Enler yarışması bile çok sönük geçti bu sene daha öncekilerde sayfalarca yazılırdı

Ben yeniyim ama maşallah mesaj sayıma bakılırsa :KK60::KK60::KK60:

Yafruuuuu kankaaa ne haberrrrrrrrrrrrrrr :KK3: :KK3:

ben bugün yoktummmmm geç gldimmmmmm annenler nasıllar eve gelince ne güzel yemek filan hazır oluyordur demiiiii

kızzzz böcüüüü nasılsınnn :KK3: :KK3:

hoş geldinnnnn vıstıkkkkkkkkkk :KK3: :KK3:

gecmıs-olsun*dıscıyemı*gıttınız*tam*okuyamadımda
dolgu*cekım*falanmıoldu

ne oldu şekercimmmm :KK19: eski üye hemdeeeee wayyy sonrdan siteye girdin sende herhaldeeee fıstıkkk yazmış zatennn epey süredir site de azalmalar var inan eski üyeler bile gelmiyor artık buraya site değişime uğradı birazda uzaklaşmalar başladı bana göre kimse kimseyi tanımıyor artık eskisi gibi..
Enler yarışması bile çok sönük geçti bu sene daha öncekilerde sayfalarca yazılırdı

evet,aslında epey eskiyim ben burda.önceleri bukadar aktif değildim...okuyordum sadece..ammaaa ne oldusa aslıyla tanıştıktan sonra oldu..... :KK60: :KK60: :KK53:

eski üyeleri ben de biliorum çok iii.hepsinin isimleri tek tek aklımda benim de...kkda olan değişikler falan..aslında dediğiniz doğru.önceden daha samimi bir ortam vardı sanki.ben pek yazmazdım ama,okuyunca bile hissederdim.mesela canavar vardı...o eskisi gibi aktif değil,önceden nasıl da çok yazardı,kuzum da daha aktifidi önceden...öle işte ablaa...
:KK31: :KK31:

goodbye_1600.jpg
fıstıkcım
gulegule-canım

selammmmEn Büyük TÜRKİYE
laa olum herkes fransızı sormuş öldüm gülmekten allah cezanızı vermesin:KK60::KK60::KK60:
valla aklıma geldi yapamadım heralde yaa iyi de zaten öperken dil mil şey oluyo ki bu fransız mı ki:KK60::KK60::KK60:

X