15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Zapıh kankam benim:86::86:

Ben çok kolay doğurdum kız kocam elimi tutuyordu ben ayaktaydım birde baktım doğmuşpırt kadar kolaymışAma gerçekte:18::18::18::18:
bide ayakta dogurdun pirt kadar gercektede zart kadar zor olsa gerek ay nasi bi benzetmeydi bu

Habirem pot kırıyorum nanMisafilere ne dicez o zamanOnlara da pko diyelim
misafire misafir dicen

Ben de gelip sapıtabilir miyim çok ihtiyacım var akşam akşam strese girdim yine:84:

MisafirMisafir misafiri istemezmiş ev sahibi hiç birini ay ne alaka olduFstk sana benziyorum nan gitgide
ay kendimle gurur duyuyorum hepinizi kendime benzettim :82: :havanbatsinfstksmili: :86:

Ben de gelip sapıtabilir miyim çok ihtiyacım var akşam akşam strese girdim yine:84:
tabikisideee sapitmadigimiz tek dakika yok strese sinire birebiriz allama :86: ayriyetten bu soruyu duymamis oluyum

Ne katliamı la anlatın şu meşhur katliamı ben o zamanlar daha doğmamışım kk da

Hayırdır bir şey mi oldu:26:

Daha doğmamışım kk da tuttum bu lafı

Gerçekten siz hangi konu yüzünden mapusa düştünüz:26:

Ya nolsun semacım eşimden fırça yedim:86:

Zapıtmak istiyorsan doğru adrestesin burda herkes zapıhBen hariç
hee tabi zapih olmasan dakka durmaz giderin buda demek oluyoki zapihin önde gidenisin ama toylugunu hala atamadin iki aya kalmaz bizi sollarsin tecrübe konusiii :82:

he la ne katlıamdıı kelam katlıammııömür ne oldu aksam aksam lynnn:95::95:
hemde ne katliamditüm kk o konuya üsüsmüstü hey gidi günler heeey :94:

Of aslı of nolsun işte hep aynı şeyler:18:
anlatmak istersen derdine ortak oluruz anlatmak istemezsen hemen zapitarak derdini unutturruz :86:

Siz en iyisi zapıtarak derdimi unutturun içinizi karartmıyım

Ben mi toyumKarşında muzlu yollardan geçmiş bir hanım duruyor tecrübe konuşuyor aloooSensin toyAblanla doğru konuş bakemToymuş snizin kadan zapıh değilim ondan toy geliyorumdur

Ne katliamı la anlatın şu meşhur katliamı ben o zamanlar daha doğmamışım kk da

Hayırdır bir şey mi oldu:26:
ilk sayfayi okumadin mi lan orda yziyo anlattim katliami :86:

Daha doğmamışım kk da tuttum bu lafı

Gerçekten siz hangi konu yüzünden mapusa düştünüz:26:

Ya nolsun semacım eşimden fırça yedim:86:
topigi acarken yazmistim herbiseyi ilk sayfayi oku bizim konu hala silinmemis kkda duruyo ama kilitli maalesef o konu bi acilsa varyaaa anladin sen onu

neden :26:

offf:95:cnm bnm yaaaa

fıstıkk kelamıııı bılmıyooo
cahal iste kanka nerden bilcek bilmemek degilde ögrenmemek ayip ögrenmeyede calismamis insan topige girerken bi ilk sayfayi okur o kadar destan yazdik

Okudum detay istiyorum çok bir pog anlamadımLafa bak çok bir pogTürkçemi katliam ettiniz gariTürkçeyikatledensemasmili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…