15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Bak bak bak bizim kızlar nerde hepinizin kulağından çekicem

dogum yapmakk için ne mı yapılırrr kankaaaabana bak yasak bundan sonra böle seylerrrrallammaaaaaaa aramızdaaa biiii cünüp vartutamıyom su dılımı yaaaaaaerkekti kanka irkek dogurdummmfransuzzmuuu :122::86:

Ben geçen akşam gördüm erkek doğurduğumu:26:Çok sabah uyandığımda ağlıyordum hatta:26:

dogum yapmakk için ne mı yapılırrr kankaaaabana bak yasak bundan sonra böle seylerrrrallammaaaaaaa aramızdaaa biiii cünüp vartutamıyom su dılımı yaaaaaaerkekti kanka irkek dogurdummmfransuzzmuuu :122::86:
ne yapilir kanka aydinlat bizi biz bilmiyoz
cünüp diyo ay koptum

ba ba ba hemende benim üstüme yikiy :83: kanka ben zibin yok durrr didim :86:
rüyami yazdimdi ama bugünkinide yazmam lazim daha
bende bilmiom hangi dizi var :97:
he kanka sorma yaa ay kopanzi

Bak bak bak bizim kızlar nerde hepinizin kulağından çekicem
ooyyyy kimler gelmisss hosgelmissin ablam cekme kulagimizi :83: sev bizi gel :zorlakendinisevdirenfstksmili: :86:

Üye olmadan buraya giriş yasak hey casper
Hacı casperler üye olduktan sonra hesap sormaya gelmesinler bize

fstk kııızzz bu konu seninmiş yeni farkettim:86: hayırlı olsun desem ayıp olur şimdi sayfalar almış başını gitmiş

nasılsın kuzucum

:86:

biri benn

Mutluluktan ağlıyordun çok duygulanmıştım rüyada bile analık ne güzelmiş gerçeği kim bilir nasıldır

Biliyorum zapıh şaka ediyorum anlaman mı

o zaman dogur dogurrranlıyom bende şaka ettımmm:84:

kanka sıncık söle oluyor bahhh ii bahhh:78::92::118::118::122::122::122::122::122::131::131::119::124::128::121:anladın dımı kankaaasucunufıstıgınüstüne yıkanaslismili:

Son düzenleme:

Ben çok kolay doğurdum kız kocam elimi tutuyordu ben ayaktaydım birde baktım doğmuşpırt kadar kolaymışAma gerçekte:18::18::18::18:

fstk kııızzz bu konu seninmiş yeni farkettim:86: hayırlı olsun desem ayıp olur şimdi sayfalar almış başını gitmiş

nasılsın kuzucum
topic benim degil hepimizin olmaz olmaz

iyiiim sen nasilsin sohbet ediyoruz sapitiyoz

fstk diğerleri hepiniz oluyo sen aslı özge
hii timamdir o zaman:87:

bahiom kanka anamm gördüm anlamamak ne mümkün kanka

Lafa bak tüm bekarlara diyor :86:Evlenmeden mi edecekler bebeleri
töbe yareppim tüm bekarlara derken evlendikten sonra üf aman :95: niye beni zor durumda birakion

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…