15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

seninde yeni yılın kutlu olsun ballim,amin bende aynı iyi dileklerini sana gönderiyorum
bendeeee seni seviyom kankicimmm
iyi yolculuklar canımmm

imzana bayıldımmmmmm

canım arkadaşlarım benimmmm:98:
çok tşk ederim ,iyi dileklerinize bende
amin inşallah::duaedensmileyok::

A m o n r a .!.:
sağol abla
yok burda ediye ihtiyaç zaten
biz bizeyiz sorun her topik de olur da burda olmaz
ay bu iyiydi simdi vukuatlilarin topiginde sorun olmaz :82::86:
canım arkadaşlarım benimmmm:98:
çok tşk ederim ,iyi dileklerinize bende
amin inşallah::duaedensmileyok::

masallah demeyi unutmusum

ulen hakkaeten bitmek tükenmek bilmiyonuzz tatlı şeylerr...ne konusuyonuz bu kadar bırbırbır...bizide alı aranızaa yaww ılla 15lımı olmak lazım:=P

nil phil ablayla msndeyiz gelsenemaceralarini anlat bize az

ulen hakkaeten bitmek tükenmek bilmiyonuzz tatlı şeylerr...ne konusuyonuz bu kadar bırbırbır...bizide alı aranızaa yaww ılla 15lımı olmak lazım:=P
anam koptummm bitmek tükenmek bilmiyonuz birbirbir diyo yaaaaaaa gel bacim gel geyikten anlayan herkese topigimiz acik hosgeldin sefalar getirdin
ay hala gülcem ben

yılbaşı menüsü benden ben hazırlayacağım bizimk,lere de yarın digip ,değişik bişiler bakıp yazıom netten farklı tatlara yelken açtım :))) uğrayım azcık bekle

biosciences gel gel canım sende gel ,bende 15 li mapısı değilim ama buradayım ,sende gel lahana dolmam

yılbaşı menüsü benden ben hazırlayacağım bizimk,lere de yarın digip ,değişik bişiler bakıp yazıom netten farklı tatlara yelken açtım :))) uğrayım azcık bekle
oooo hamaratim benim neler yapcan bakim karar verebildin mi yoksa daha arayislarda misin :126:

biosciences gel gel canım sende gel ,bende 15 li mapısı değilim ama buradayım ,sende gel lahana dolmam
tapulu 15li degilsin ama sende 15lisin kanka :86: phil ablada tapulu degil :97:ama 15li oldunuz coktan

zibin kanka bugün yayiin yapalim dedinde bugpn fatmagül var ama ank ablada yilbasinda yok onsuz yayin yaparsak keser bizi netceeez kanka bisi diyiver hele

sağol abla
yok burda ediye ihtiyaç zaten
biz bizeyiz sorun her topik de olur da burda olmaz

Aman iyi rhatça döktürürüz gene desene burası sağlam topik zatenn

evet ama kitapta öyle bitiyomus galiba

get get seni cagiriyo bekletme yörrrüüüüü :88:

Kitapta öldüğünğü filan yazmıyordu zaten leylanın yanına dönüyordu yine

Canım seninde yeni yılın kutlu olsun sevdiklerinle beraber çokkkk uzun yıllar beraber olman dileğimle canımcım yeni yıl sana sağlık ve mutluluk getirsin herşey gönlünce olsun

gell gelll burası mapısa düşenlerin mekanı nasılsa sende düşersin bir gün merak etme hoşşş geldin aramıza

zibin kanka bugün yayiin yapalim dedinde bugpn fatmagül var ama ank ablada yilbasinda yok onsuz yayin yaparsak keser bizi netceeez kanka bisi diyiver hele

heeeee valla keserim ona göre agasız yayın mı yapıır yaneeeee :84: :84:

ancak geldım da
ben sızın gıbı tembel deılımevde dızı işte dosyalarla boğuşuyom

yılbaşı sepetımıde aldımmharıka
ctesıde tatılmışşohhhhhhhh

Akşama yaprak dökümü var hazırlayın mendilleri kızlarrrrrrr valla eşime dedim sakın diziyi seyrederken benden bişey isteme dedim muz da aldım bugünn yerik artık :125:

ızledık ve süreklı ağkladık kocemlehemde o benden daha cok ağladı
babasından yana cok dertlıde ordada babasını kaybedenlerı görunce sanırım cok etkılendı

[

olmasam işiniz yaşıyıkı varım kendım

uzanınca nolcak lenn dınlencn o manada uzan dedım
sende bana dedıydın cocukluğuma ınerken uzan dedın ya hacı
bende senın cocukluğuna ıncem:82::82:

sadece evı olsa ıyı mahalleyı bastı öle bı su yanı düşün
sız yazın ben sonuclarıyla yazcam aga söz:birelhavadasmıle:sız bı yazın hele

muzu olan konusuyo hacı:82:

Son düzenleme:

ıyı kkılıtleyememış hala mısafr var:82:anlatamam olm
bı ara anlatırım

yangın kuşun yuvasında cıkıo olm nerde olcak ama yazık deıl mı kuşa bee yuuvasız kuş olmasınn

anlatımım süperdır olm okulda hep yıldız alırdım

sana sııparıs verdım abla örcek ceyısıne takke

ne bılem lenn şapkada olur len o kafaya olmaz mıben şapka ıstıyom abla bılmıyorsan öğren ama şapka ıstıyommm

sanada battal ısteyım mı kucuk gelmesınde buyuk olsun hacıyarısı dısarda kalmasın kafanın

hıc göstermıyon sankı görduk yuzunu bee:82:abla de bana
aramızda bı dolu yaş var:82:
aman sen anlatma zaten anlamam

ısyanlara sokmuşun mılletı ıkı dk muzuyla kavga etseler cınnettın gecırıyolar

hep senınn yuzundennmş bende okudum :82:

al ulen benı neden tanıtmadımm bende topıgın donudrmacısıyımm

cnm yenı yılın kutlu olsunn yokmusunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…