15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

düzeyli geyik esittir muzsuz geyik kanka :86: öylede geyik olmaz

allah belani üzülme ögrencen diyo fantezolog muzolog daktir geyikolos zibin kiz geli gelmez basladi muz terapisine

kroluk kanimda var kanka hepimiz kroyuz

ne hic muzu kanka nereye yörüyüm yogsam yogsam yogsam sen beni kovuyon mu kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :95:

madamikste editör olmuş:86:
he la bende onu dicedimdi :86:emme velakettin unuttum :82:
A m o n r a .!.:
aramızda kalsın burası torpilli
aramizda kalcak psssst kimse okumicak :86:

ne dersek banlarsin la meselaaaaaaa caaart kapakayit pabucumun editörü banla ula hadi :kankasinitahrikedenfstksmili::86:
abooo simdi ciddiye alip hakkat banliyomus o kadanda deeeel la :95:

ya ben bakmadim ama sonunda ali riza öldü trenin icinde ölmedim ben daha dediya ne kötü ya allah kimseye yasatmasin

eee zamani gelince vercen ablam

zaten onun oldugu bölümdesin geyik geyik :86: düzeyli geyikten bahsediyo abla duydun mu allasen
Philemon .!.:
komşummmmbendeeee salya sümük ağladımmm
ben ferhundenin ağlamasına bile bittimm
bende kötü oldum
Philemon .!.:
fıstık naber kızzzz
iyidir ablam senden naber sükür bitirdim alintilari bi yandan tel bi yandan kk :86:

komşummmmbendeeee salya sümük ağladımmm
ben ferhundenin ağlamasına bile bittimm

sorma ya komşucum eşim elimi filan tuttu ben ağlayınca
ferhunde bile kötü oldu yaaa nasıl ağladı öyle

kısmet be fıstıkcımm zamanı gelince vercez tabi ama nasıl dayanılır bilinmez herhalde erkek kardeşimin nikahında bile ağladım sanki kız anası benmişim gibi

abooooo buradan sorumlu devlet editörümü oldu şimçikk nan düzeyli geyik kim bizler kim hehehehehe valla ceza meza dinlemem koparırım tüm ilişkilerimi :92: ona göre buranın agası benimmm

kiyamam
aynen yaaa cok pisman oldu eski yaptiklarindan ama nafile giden giti

öyle tabi ablacim yapcak bisi yok.. er gec yuvadan herkes ucucak
ay kiyamam

he ya sorma aynen kopar valla aganin pokunun üstüne pok olmaz le

kiyamam
aynen yaaa cok pisman oldu eski yaptiklarindan ama nafile giden giti

öyle tabi ablacim yapcak bisi yok.. er gec yuvadan herkes ucucak
ay kiyamam

he ya sorma aynen kopar valla aganin pokunun üstüne pok olmaz le

evet ya çok üzüldü aslında ferhundede giden gitti ama
herkes bir gün uçacak işte yuvadan

evet ya çok üzüldü aslında ferhundede giden gitti ama
herkes bir gün uçacak işte yuvadan
evet ferhunde zaten son bölümlerde ali rizayla flnda konusmustu, ayni ask-i memnu gibi kötü biten bi son oldu alismisiz mutlu mesut finallereya tuhaf oldum

evet ferhunde zaten son bölümlerde ali rizayla flnda konusmustu, ayni ask-i memnu gibi kötü biten bi son oldu alismisiz mutlu mesut finallereya tuhaf oldum

allahtan son bölimlerde iyiydi ferhunde kötü bitti sonu yaaaa mutlu sonla bitseydi keşke ne güzel olurdu yinede üzülmemek mimkün değil yani

allahtan son bölimlerde iyiydi ferhunde kötü bitti sonu yaaaa mutlu sonla bitseydi keşke ne güzel olurdu yinede üzülmemek mimkün değil yani
evet ama kitapta öyle bitiyomus galiba
ben çıkıyom kızlarrr iyi geceler benimki çağırıyor artık hadi diye yarın bakarım artık konulara
get get seni cagiriyo bekletme yörrrüüüüü :88:

ARKADAŞLARRRRRR

şimdiden yeni yılınızı kutluyorum ,her istediğiniz bu yılda olsun emiii,allah yüzünüzden tebessüm eksik etmesin ,hep mutlu olun hep ama
sizleri seviyorum ... yarın öğlen yola çıkıyorum yokum yılbaşı için ailmeleyim ,erken den kutlayım dedim ,iyi dileklerimi iletmek istedim

seninde yeni yılın kutlu olsun ballim,amin bende aynı iyi dileklerini sana gönderiyorum
bendeeee seni seviyom kankicimmm
iyi yolculuklar canımmm

imzana bayıldımmmmmm

oyyyyyyyyyyyyyy yerim seni
ne güzel seyler yazmissin nilitom canim benim bütün dileklerinin aynilarindan bende sana iade ediyorum :87: boncuk eniste ve balli lokumumla nice nice senelere ins sexi hatunum
tabi bizlede yani bizsiz olmasin diger senelerin hepberaber olalim eksik dilek olmasin demi

bu arada o ne bicim imza yaaaaaaaa hayran oldum süper olmusssssss :81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…