15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Tamamdır beklerim
Çok zor be ablam, ama Voyage otellerinden biri olcak gibi görünüyor, tam balayı otelleri onlar. Allah yardımcımız olsun

Bana müsade ablam görüşürüz sonra yine öpüldünn

Hayırlısı olsun canımcım dilerim güzel bir balayı geçirirsin enişteyle nasılsa bizlerde gelcez ya fırsat vermeyiz sana ama :79:

arkedeşlerrrr nerdesinizz huuuuuuu

huuuuu ben burdayım komşuucum

günaydınnnnnnnnnnn
len gece kuşu sabah ıyı geceler demışsın
nolmus la nasilda sasiriyo biz artik öyleyiz nan phil abla kus ben :86:

kocayi bulan kacio zatan

biliom la bilmem mi zorla var ama zorlayan kisimda sen olursun pek bir ataslisin böcü nolii gitte atasini söndürsün la

bagimlilik yapii diyosun madde bagimlilari gibin bi alana bi bedava

basa gelen cekilir mecbur katlansinlar

ne tür kostümler lazim haci kirpac neyim isten mi la yogsam bunlar seni kesmez mi tebi sende haklisin alisildigin disinda bisiler olsun istiiin :86:

sus la sus kimse anlamadi :94: sor phil ablaya ank ablaya :82:anlatamion olm kabul et

nörcen mesaj düzenleyipte yaz yeni mesac :82: görende msjlar parali sancak kotayi gecmeyim diye nete az giren gördümde mesajdan tasarruf edeni ilk defa

manyagg yaaa kabus diyo sen muzunu kabul olarank mi görüyon haci madem öyle niye o zaman muz muz deyin bi yerlerini yirtion olm
neyi anlicam la :anlamamazliktangelenviztiksmili:

he cüklüce karadenizmis galiba sanirsam gugil emmiye sorsana la

vey vey say say daha neler neler yiyon

ben bi bozulursam kimse tamir edemez :82: peygamber sabri gerek :82:övünmek gibin olmasinda

hadi allah kolaylik versin gelismeleri yaz haberdar et bizi aman tikkatte et ha bogazina neyim kacmasin :86:

Günaydıııııııınnn:81:
amanda amaaan kimleri görüyorum

heyoo mıllettt bugun cumartesiiii
zapihhhhh cumeeertesi geldi diye bi zil takip oynamadigi kaldiydi onuda yapti

eeee:44:nolmuşkıne:26:
caaaahal cumartesi onun dondurma:131: ve top:121: günü :86: anladin sen onu yada senin anlican dilden konusiim muz haci muzz
kızım yarın tatıll bugun muz gunuu
kanka hayirdir :44:hangi ara muza terfi ettin nan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…