15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

selamlarrrrböcük ben9 da YATTIM sabh da ondan iyi geceler diledim
üryaya bak ben de istiyom ondan

Kıızzzz böcü alıntı işini o kadan mikemmel anlatmışsınki hiç bişi anlamadım bakk fıstığaa oda anlamamış zaten neyse söylediklerini yaptım fıstığın bende becerdim sonunda renkli yazmayı

Hevincimmm hış geldin bebişimmm yoktun uzun zamandır nasılsın canım

Sende hoşgeldin ablamm
iyiyim ablam valla bildiğin gibi sen nasılsın?
Balayı otelleri araştırmasına girdim de senin tavsiye edeceğin yerler var mı ablam?

kızzzzzzzzlarr video nasıl yükleniyor, selamlar olsuun :)
oo graliçam slm:80:bende bilmiyom:26:
selamlarrrrböcük ben9 da YATTIM sabh da ondan iyi geceler diledim
üryaya bak ben de istiyom ondan
nerdesn kızgelinde yayıın yapak özledm sizi

selammmmmmm kızlarrrrr ne haberrrrrr
slm ablaa
vıstıııım iyilik bebem senden naber

yok böcüm be alışamadım sitenin yeni haline ama dayanamadım hasretinize döndüm
nasılsın kuzum

hevinimnerdesn anam senkoceyi bulan bizi unutuyo

Sende hoşgeldin ablamm
iyiyim ablam valla bildiğin gibi sen nasılsın?
Balayı otelleri araştırmasına girdim de senin tavsiye edeceğin yerler var mı ablam?

Bende iyiyim canım saol valla sitenin tatil kısmı varya oraya baksana hemde indirimi var nasılsa bodrum filan tercih yap yada antalya tarfı filan da olur

oo graliçam slm:80:bende bilmiyom:26:

nerdesn kızgelinde yayıın yapak özledm sizi

slm ablaa

zibinnnnn bebişim ne haberrrrr

yok balım ne unutcam sizi face'de takılıyorum daha çok alışamadım buranın yeni haline nedense
sen nasılsın kuzum?

Bende iyiyim canım saol valla sitenin tatil kısmı varya oraya baksana hemde indirimi var nasılsa bodrum filan tercih yap yada antalya tarfı filan da olur

Bakıyorum bakmasınada bir sürü var ablam ya kafam karıştı iyice ama daha çok Voyage Belek olcak gibi görünüyor bakalım araştırmaya devam. Pfff çok zormuş bu işler ya

kızlarrrr:81::81::81:

muzcu ve topçu asliiiiiiiiiiiiiiiiii :79:

evet ya çok seçenek var orada seçmek te zor aslında ama mutlaka çok güzel bir yerdir orasıda erken rezarvasyon yaptırırsan daha iyi bizlerede yer ayırt orada seni yanlız bırakmayalım demiii

evet ya çok seçenek var orada seçmek te zor aslında ama mutlaka çok güzel bir yerdir orasıda erken rezarvasyon yaptırırsan daha iyi bizlerede yer ayırt orada seni yanlız bırakmayalım demiii

Buyrun gelin ablam anca beraber kanca beraber
Erken rezervasyon yapıcaz ablam, Ocak ortası gibi açılıyor, o zamana kadar kafamızda belirgin bir yerler olsun diye bakınıyoruz. Daha yapılcak bir sürü şey var bari bunu bitirelim kafamızda. Offff

Tamam ekipçe geliyoz oraya enişteyi almayız ama ona göre idare etsin artık kolay değil tabi yaaa seçim yapmak tercih çok nasılsa seçeceksiniz 1 tane yer tam balayı olacak nasılsa demi :92:

selammmm kızlarrrrr
dişçide bu gün diş çekimi yapılmadı,sadece dikişlerimi aldıııı

Tamam ekipçe geliyoz oraya enişteyi almayız ama ona göre idare etsin artık kolay değil tabi yaaa seçim yapmak tercih çok nasılsa seçeceksiniz 1 tane yer tam balayı olacak nasılsa demi :92:

Tamamdır beklerim
Çok zor be ablam, ama Voyage otellerinden biri olcak gibi görünüyor, tam balayı otelleri onlar. Allah yardımcımız olsun

Bana müsade ablam görüşürüz sonra yine öpüldünn

kızzzzzzzzlarr video nasıl yükleniyor, selamlar olsuun :)

mentalist fıstık bize böyle anlatmıştı video yüklemesini,kolay gelsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…