15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

Ay kusacağım şimdi pintiye bak
Engellemeniz iyi olmuş,Allahın açını siz doyuracak değilsiniz
Yanlışlıkla merhaba desen kaç para merhabanız diye soracak pis herif
Ben de kusucam bugün etkisinden çıkamıyorum

Bu arada bugün bir cafeden kahve aldım. Cafe tuhaf bir organizasyon adı Starbucks değil ama içerde Starbucks satılıyor 31 tl ödedim ama aynı boy aynı tür kahveyi iki hafta önce aynı yerden yalan olmasın 50 küsur tlye almıştım (fazladır az değildir) siz bu arkadaşı buraya gönderin komaya girsin siz de kurtulun

Keşke video çekip buraya atsaydınız :d arsız olduğum için ben gülerdim ama engellerdim yine günün sonunda :d

Spotçulardan alış veriş yaparken tam yanında götürmelik arkadaş tipi :d

Aklımdaki tek soru tüp mide ameliyatını olmaya nasıl ikna olmuş. Doktorla arasında yine böyle bir diyoloğun geçmesi muhtemel..
30 bin vermiş çok istiyormuş çünkü abur cubura aylık 2000 tl harcıyormuş

200 kiloymuş 63 şu an ama her yeri öyle bir sarkmış ki. Ben 15 kiloyu sağlıklı şekilde vermek varken niye ameliyat olayım? Patavatsız işte
Allah'tan tüp mide ameliyatı olmuş, ucuza kapatmak için avuç avuç pamuk da yiyebilirdi :d
Salona para vermemek için o sarkma iyice artmıştır :d estetik de olmaz zaten toparlamak için :d

düşünsenize bir ömür kendisiyle o kafada yaşayacak , bu yaşa gelmiş kendini hiç geliştirememiş .ne acı

tabiki siz sonuna kadar haklısınız adam insanın nefesini kesecek kadar gereksiz biri .

Bi de eve çağırıp yemek yap bana dedi. Ben de ben neden yapayım misafirim dışardan söyle dedim. Çok masraflısın demişti. O zamanlar şaka sanmıştım

Onun derdi adliyenin kantiniymiş orası. Yoksa dışarda ödermişmiş

Tup mide ameliyatini da yemek masrafindan kismak icin mi olmus?
Bir tüp mide ameliyatlı olarak ben ikna oldum kesin oyledir çunkü yiyemiyorsum hiç birşey
Konu sahibi öğkk o ne öyle ya bidaha görüşme ayrıca 15 kilo fazlası olana tüp mide ameliyatı ol denek gerizekalıliktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…