15 tl kahve mi olur diye olay çıkarttı…

Bi de eve çağırıp yemek yap bana dedi. Ben de ben neden yapayım misafirim dışardan söyle dedim. Çok masraflısın demişti. O zamanlar şaka sanmıştım
:) Cimri adam çekilmez.
Ayının biri de bir haftalık flörtken eve çağırmıştı beni, kek falan yapıp gidecekmişim. Bunu da sinemaya gidelim dediğimde karşı teklif olarak sunmuştu. Ayı oğlu ayı, ne gerek var boşa para vermeye ben evde bedavadan indiririm izleriz güzelce; sen de kek pasta falan yap getir yeriz demişti. Aynı şey mi lan ayı deyip terk etmiştim.

Gösterdi zaten gömleğin arasından. O kadar sarkmış ki. 150 kilo olsam daha iyi. Allah ameliyat olanlara sabır versin . Sarkmak kötü ve rahatsız edici baya
Mide küçültme olan deri aldırma olacağını da düşünecek. Sadece küçülmekle olmuyor. Iyi bir vücut için sarkık derilerin de gitmesi gerek.

Onlar da giderse 60 kilodan bile az bir vücut kalacak. Boyu kaç bu pintinin?

180 falan

Kosarak uzaklas bu ne ya okurken sinir oldum. Sana personel indirimi yok hadi by de ver yolu gitsin

Bizim evin oraya çok lüks bir mekan açılmış işte orayı duymuş haftasonu da oraya gidelim mi dedi bana bide çay içerken ben de kahkaha attım sebebini sordu sustum
Orada da pazarlık yaparsın beni rezil edersin deseydin de sonra yüzünün aldığı ifadeyi biz de hayal etseydik.

Beterin beteri var demiş yüce rabbim. Seni baştan kurtarmış.

Hep derler kİ cimri insanlar ile anlaşılmaz iyi ki kestirip atmışsın masraf olmasın diye yediğini çıkarmayalar tanıdım ben çekilmez böyleleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…