15 Nisan'da Cevahirdeyiz

ohhh beee hersey ne guzel hepınız ne tatlısınızz ıyıkı tanıştıkk super bı gunn gelmeyenler catlasınn anacımm ama keske bıraz daha kalsaydımm yaa

Mısırdanınnnnn tadıı damagında kaLmı$$ müpteLası oLdum hatunLarın diiiiiiiyyyyyyiiiiiiiii misafirLikteymi$$ kuduruyomu$ kudurttum onu mesajLa hahahahahaa kötükedihüso
eveettt kudurduuummmm

sagLık oLa yerimseniben

dipnot : Mısırdan Gece Girecekmi$ Neteeeee.. Kimse kayßoLmasınmı$$$$$$$$ :içelim:
iste geldim burdayiiimmm
yawrruummmmm yerim ben seniiii seker sey sen cikarmisin hic akildan Şeniz
ohhh beee hersey ne guzel hepınız ne tatlısınızz ıyıkı tanıştıkk super bı gunn gelmeyenler catlasınn anacımm ama keske bıraz daha kalsaydımm yaa
walla ablacim yaa keske biraz daha kalsaydin doyamadik sana kaydirigubbakcemile5
seninkiLeri de istiyoruzzzzzzzzzzzz istiyoruzzzzzzzzzzzzz cokacimcoookcokacimcoook
anaaammmm resimleri yavas yavas eklicem hepsine bir baslarsam bu saatte adamim bosar sırnaşık şeybeni sabah aksam k.k bosladin beni der bana sonra :çok üzgünüm:

ben geldiiimmm resimlere bakimm baslicam dokturmeye yorumlari a.s.

cnm h.ggggg resmını kopyaladım buyuttum baktım yok anam sen hıc degıl sımdıkı resınmlerınden bırını koykı gozumuz bayram etsın ha dersenkı nazar deger ozman bu kalsın ve tekrardan h.g cnmmmmmmmmmm

anaaammmm resimleri yavas yavas eklicem hepsine bir baslarsam bu saatte adamim bosar sırnaşık şeybeni sabah aksam k.k bosladin beni der bana sonra :çok üzgünüm:

yaaa ßænnaee yaaaaa pfffff pis eni$teeeee :dilcikar::dilcikar:

yaa ßari su damatlık gelinlikk olayLı resmi koyyyyy cok mrk ettımmmmmmm

misirdan sendede foto çokmu canım, bi bende yok heralde ,artık sizdekilerden çalcam şakkıdı

yaaa ßænnaee yaaaaa pfffff pis eni$teeeee :dilcikar::dilcikar:

yaa ßari su damatlık gelinlikk olayLı resmi koyyyyy cok mrk ettİmmmmmmm

o ne kiz damatlik gelinlik anlamadim ben :1shok:

cok salak gordum kendimi birden kafamçokkarıştı

mısırcım kar selam soyluyo sana ve hepımıız opuyoo bunları okuyunca esracıgım yuuznden gulumseme somasın tez zamanda gel sen gelene kadar hergun bu topıgı yıkıcaz cnmmmm

sibl abla (desibel) esracim (kar) ve beeennnn

tum e yakin superrr kadro

bu resmi koymazsM catlardim kopus animizin yakin cekimi

hangisi gelin hangisi damat siz karar verin

Son düzenleme:
Kızzzzzzzz diğer topiğee koysanaa Allah canını aLmasınnnnnnnn

kizlaarrr devami gelecek heycan ve sabirla bekleyinnnn

sengözlerimebaksanab :jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…