15 Nisan'da Cevahirdeyiz

yol arkadaşımı buldum geliyorum :teytey: heyecanlandım bak şimdisırnaşık şey:enbuyukkk:
harıkaaa :)şekercım bızde beklıyoz sızı sabırsızlıklasızı avrupa yakasında mısafır etcez dıye :)
şş kızlar bı şey dıcemm kızmayın ama bırı daha gelıyoo:)) serakana da gelıyo oleyyyyyyyyyy:))
şeker tebrıkler harıkasın :)
kızlar tekrar yazıyorum,ben merter'de oturuyorum,bu civardaki arkadaşları ortak biryerden alabilirim :eek:
heheh şekercım ben temın sonundayım benıde al dermsım :)
kağıthane yolcuları kalmasın:roflol:

evet canım kalmasın topla bakem oraları elektırık süpürgesıyle cekın herkesı kızlar :9

kar cım aybelımde gelıyooo oleyyyyyyyyyyyyyy ıste buuuuuuuuuuuu:))))) tm mt sustum cok konuusoym tm atmayın terlık ayakkabu ya wan munıt wan munıtt kadıkoyden beyzaa serakana ıle gelıcez:))

evet topıcı az cok toparlıjm kızlar gelenler..
1,eternet
2,ecnailgree
3,masummasal
4.mısırdan
5.prenses
6.yagmur25
7.mefaze
8.deryacıkk süprızımız olcak ınşallah:)
9.lavinya29
10.herbishey
11.adalayak
12.ardayasbu
13.eylül25
14.vokalanestezı
15.ecrin1001
16.gündüzünkaranlıgı
17.zkysn _memleketten donerse
18.marseak_belkı gelıcek
19.es_se
20.hırcındenız
21.arzuca9432
22.buyuyemeyenbebek
23.ırona
24.iiii belkı süprız olcak
25.nırvana73
26.zenku
27.sabalak
28.beyyza
29.seharakan
30.aybelım
31.desibel ablammm
32.corel
33.mozi
harıka ha bıde ben
34.kar :)
ınş harıka bu buluşma guzel dostlukların baslangıcı olur daha gelmesı kesınolmayan arkadaslar var onlardanda haber beklıyom :)

Son düzenleme:
son 1,5 gunnnnnnnnnnnn :) gelmeyenın pc sı bozulsun ıyk benım kı bozuldu ama :)

kar'cım Tem'in sonuda nere olaki, Edirne'denmi gelion yoksa kaydirigubbakcemile3

katılım süperrr işallah listenin hepsi gelir. cevahirde nerde oturacaksınız. gelirim diyemiyorum mutlaka bişey çıkıyo yalancı çobana döndüm

cevahır alışveriş merkezı şişlinin gobegı mecıdıyekoy ıle şişli arasıdır canem zaten koskoca yer hemen gorursunuz gelınce..15 nısanda saat 2 de cevahırın ıcınde ust katta kahve dunyasında bulusuyoz:)herkesı beklerız

tmm kayfedünyasıymış şimdiden iyi eğlenceler diliyorum kızlarrr

selamkızlar es se canımmteklıfın için sağol ya...........ama ben çalışıyorum yoğunum ve cevahır karşıda...........belkı bu tarafta duzenlenırse gelebılırım............ben kozyatağı carfoura yakınım.......kendınıze ıyı bakın...........ıyı tanışmalar emınım çoookk guzelll geçer gununuz.........dua ıle kalınn

kızlar selamm
bende gelicem gibi görünüyo şu an hatta o gün bi aksilik olmasın diye pazartesi ve salı tüm gün çalışıyorum ve çalışıcam da ama son dakika tutar bi iş getirirlerse bana da iptal olursa yapabilceğim bişi kalmıyo ama çıkmasın diye uğraşıyorum ve uğraşıcam daa:ecrin_bebek:

katılım süperrr işallah listenin hepsi gelir. cevahirde nerde oturacaksınız. gelirim diyemiyorum mutlaka bişey çıkıyo yalancı çobana döndüm
kahve dunyasında olucaz en ust katta canım ınşallah gelrırsın bısıde cıkmaz:)
selamkızlar es se canımmteklıfın için sağol ya...........ama ben çalışıyorum yoğunum ve cevahır karşıda...........belkı bu tarafta duzenlenırse gelebılırım............ben kozyatağı carfoura yakınım.......kendınıze ıyı bakın...........ıyı tanışmalar emınım çoookk guzelll geçer gununuz.........dua ıle kalınn
ınş dıgerıne gelırsın canım..
kızlar selamm
bende gelicem gibi görünüyo şu an hatta o gün bi aksilik olmasın diye pazartesi ve salı tüm gün çalışıyorum ve çalışıcam da ama son dakika tutar bi iş getirirlerse bana da iptal olursa yapabilceğim bişi kalmıyo ama çıkmasın diye uğraşıyorum ve uğraşıcam daa:ecrin_bebek:

ınş canem maşşallah de bısı cıkmasın dıye canımcımm...

davetiniz için teşekkürler..gelmek isterdim ama kimseyi tanımıyorum ve okulum var:KK43:(

davetiniz için teşekkürler..gelmek isterdim ama kimseyi tanımıyorum ve okulum var:KK43:(

Olsun...... Sanki ßiz herkesi tanıyoruz :jeyyar:

$$$$$$$$$$$$$ aç geLmeyin yiyip de geLin haaaaaaaaaaaaa.........KarLa planı ters yaptık önce kahve icip sonra yemek Yiycez :roflol: ßenim vaktim 16:30 a kadar ßu arada cici$Lerrrrr

Olsun...... Sanki ßiz herkesi tanıyoruz :jeyyar:

$$$$$$$$$$$$$ aç geLmeyin yiyip de geLin haaaaaaaaaaaaa.........KarLa planı ters yaptık önce kahve icip sonra yemek Yiycez :roflol: ßenim vaktim 16:30 a kadar ßu arada cici$Lerrrrr

şeker caktırma yaw...bende 17 kalkarım heralde canım..

ßen yemege ßüyük ihtimal kalamamm....... siz yerseniz ßilmem taßi......

:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile

ßen 10 da KaLkcamm kahwaLtı yapcam geLcem üstüne ßi de yemek mi yiycem oLmaz oLamazzzz imkansızzzzz ßenimsin havaLımmmmmmm :dance:

ye ye yeee yee çıtır çıtırr yeeeeeeeee:)) inş ıkıncı bulusmaadaa dırek yemegee gıderızzz anadolu yakasını yıkıcazzzzzzzzzzzzzzzzzzz

X