15 Nisan'da Cevahirdeyiz

ßayanlar fazLa süsLenme yok ona göre..... Herkes size ßakar sonram Laf atar, uğra$amam haaa katİL etmeyin ßeni ........ :kızgın:ßak koci$Lerinize söyLerimmmmm, Koci$leri sevGiliLeri oLmayanları da yoLarımmmmmm:kızgın::dilcikar:

kar kırmızı kıyafet gıyıcem dıyodu mısırdan gelen arkadas taa mısırda kıyafetını ayarlamıs şş benden duymuş olma bence önce onlarıı yakın markaja alll baana gelınce bneım oyle suslenme derdım yok rahat ollll:)) buarada gelıcke arkadasar bı ses verse gerı sayım yapsak bu gece ruyamda kar arkadasımı gordum ve dugun gordum bırı evlenıyomus aramızdaa acaba kımm:))

Allah senin iyiliğini vere e mi?Şeniz
versın canem beklıyom senı ıple cekıyom valla...saba sarılmak ıstıyommmm
inşş tatlım dualarım seninle.. bu arada bende gelmek istiorum yaaa buluşmayaabenneyaptımki
keşke gelseydın be canem ama kısmetdılerım kı gelmek nasıp olur:)
ßayanlar fazLa süsLenme yok ona göre..... Herkes size ßakar sonram Laf atar, uğra$amam haaa katİL etmeyin ßeni ........ :kızgın:ßak koci$Lerinize söyLerimmmmm, Koci$leri sevGiliLeri oLmayanları da yoLarımmmmmm:kızgın::dilcikar:
hahahahha hıc gulcegm yokdu canem valla ben zaten bakımlıyımdır şekercım evlıde degılım bıde sevgılımde yok taklumm hehh sen suslenme bence gorumce adayın gelcekmı tatlum :)
kar kırmızı kıyafet gıyıcem dıyodu mısırdan gelen arkadas taa mısırda kıyafetını ayarlamıs şş benden duymuş olma bence önce onlarıı yakın markaja alll baana gelınce bneım oyle suslenme derdım yok rahat ollll:)) buarada gelıcke arkadasar bı ses verse gerı sayım yapsak bu gece ruyamda kar arkadasımı gordum ve dugun gordum bırı evlenıyomus aramızdaa acaba kımm:))

aa ben bekarımtabııkıde suslencem ayol sızene bea ::)anam nasıl gırdım ruyana anlat bakım merak ettım :)ama evlılk uzak bana be canem :)

valla soyle ızah edıym nasıl ruyama gırdıgını:) uyumaya nıyetlendım bıde bakıtm bı hortlakk adı kar mıs:)) saka bı yana senınle beraber kadınlar kulbunden bırının dugunune gıdıyodukkk ruyad abıle heyecanlandımmm bulusmamızı iple cekıoyrum hatta halata gectımm halatla cekıyorum gel teskere gelll not burda boyle cene varda bulusmamızda cenem kıtlenır kesınn bırı testere getırısn acmak ıcın:))

sey dıcem ama kızmaa:)) sız yamyammısınızz kkları kahve kreması yapıp ıcıoymussunuz:)) gunduzun karanlıgı 12de gelcekmıs sen kacta ordasın belkı bned eerkenden gelır cenemle basınızı agrırtıırm:)

bıdaha benı ıstemessınız:))):icecream:

canım es_se'çiğim sen kaçta gelecen
bileyim ki bende ona göre sini karşılayım oldu

cnm erken gelıym dıyomkı sıznle onceden kaynasııym ama topıkten bırilerınıde ıkna etmeye calsıyorum suan gelsınler dıye eger gelen olmazsa erkendne gelrım salı gununden tekrar konusurz olurmu cnmm

cnm erken gelıym dıyomkı sıznle onceden kaynasııym ama topıkten bırilerınıde ıkna etmeye calsıyorum suan gelsınler dıye eger gelen olmazsa erkendne gelrım salı gununden tekrar konusurz olurmu cnmm

tm es_se

hahahahha hıc gulcegm yokdu canem valla ben zaten bakımlıyımdır şekercım evlıde degılım bıde sevgılımde yok taklumm hehh sen suslenme bence gorumce adayın gelcekmı tatlum :)

ßen anLamam vallee... Yok yeere KK ßeni hapse atmasın Sonna :nazar:

Yok cancan, geLmiyorr......

valla soyle ızah edıym nasıl ruyama gırdıgını:) uyumaya nıyetlendım bıde bakıtm bı hortlakk adı kar mıs:)) saka bı yana senınle beraber kadınlar kulbunden bırının dugunune gıdıyodukkk ruyad abıle heyecanlandımmm bulusmamızı iple cekıoyrum hatta halata gectımm halatla cekıyorum gel teskere gelll not burda boyle cene varda bulusmamızda cenem kıtlenır kesınn bırı testere getırısn acmak ıcın:))
heheh kabusunuz olurum ole işde :)umarım ruyan kk bulusmasının dugun tadında gecmesıne yorumluyom canemm cenende kılıtlenmez guzelcemmm bende beklıyom son kac gundeyız yawunutuyom hep dermısım :)
ßen anLamam vallee... Yok yeere KK ßeni hapse atmasın Sonna :nazar:
heheh yok şekercım kımse kıyamaz sanaaa prensess
Yok cancan, geLmiyorr......

bak gelmesın daha ıyı canem :)

son 3 gunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hadın kk buraya rekor buluşmayaaaaaaa(bıde fıyasko oluyomus pehh :)

selam bende bende bende gelceeem :KK70: ama kimseyi tanımıyorum.
tam olarak saat kacta ve cevahırın neresınde oldugunu belırtırsenız sevınırım

selam bende bende bende gelceeem :KK70: ama kimseyi tanımıyorum.
tam olarak saat kacta ve cevahırın neresınde oldugunu belırtırsenız sevınırım

ay bayıldıms ana sımdıden Şeniz nazsız gelıyom dıyenlerdensın canemmm:) çarşamba gunu sat 1,30 da cevahırde kahve dunyasındayızzzzzz beklıyoz canemmmm

ve canlar 54 sayfayı tek tek gezerek tum buraya yazı yazmıs arkadaslara mesaj gonderdımmm lutfennnn arkadaslarrrr son anda fıre vermıyelım dusunen cekınen varsa anadolu yakasııı bana avrupa yakası kar ozel atsın her turlu yardımcı olurm gelmek ısteyenlereee

Son düzenleyen: Moderatör:
kac kısı var gelecek sımdılık kızlar? bı de kaca kadar oturursunuz?

ve canlar 54 sayfayı tek tek gezerek tum buraya yazı yazmıs arkadaslara mesaj gonderdımmm lutfennnn arkadaslarrrr son anda fıre vermıyleım duusnen sekınne varsa anadolu yakasııı bana avrupa yakası kar ozel atsın her turlu yardımcı olurm gelmek ısteyenlereee
ay canımsın süpersın... bende pc yuzunden ıntar etcem sımdı habıre cakılıyom yere donuyom üff bence cok kalabalıkolcaz:)
kac kısı var gelecek sımdılık kızlar? bı de kaca kadar oturursunuz?

canem 35 yakınız acık vermezsek :)5 kadar fılan kalırız heralde:)

cnm nedemek yeterkıı herkes gelsın:)) arkadaslar eşim bu hafta gece calısıyoo 6da evden cıkıoy gunduz bne buna ragmen gelıcemm bıraz tavız bıraz istek biraz hırs karıstırın ıcın ve kendınızı cevahırde bulunn emiiiiiiiiiiii:) kar sanada gonulden tesekurler boyle bı bulusmaya onculuk ettıgın ıcın

cnm nedemek yeterkıı herkes gelsın:)) arkadaslar eşim bu hafta gece calısıyoo 6da evden cıkıoy gunduz bne buna ragmen gelıcemm bıraz tavız bıraz istek biraz hırs karıstırın ıcın ve kendınızı cevahırde bulunn emiiiiiiiiiiii:) kar sanada gonulden tesekurler boyle bı bulusmaya onculuk ettıgın ıcın

aşk olsun canem ne demek bende senın gıbı hırslıyım işde :)artık gelende sag olsun gelmeyende ne dıyım ınsanları evlerınden tek tek toplıycak halım yok valla ::)ay bdıe hemen carşamba olsayaa

cnm sen benden daha hırslısn ben caylak:)) sen bayagı yol katettın artık gerısıı arkadaslara kalmıss teskereye 2 gun15 saat kaldıı:)

X