15 Nisan'da Cevahirdeyiz

cnm sen benden daha hırslısn ben caylak:)) sen bayagı yol katettın artık gerısıı arkadaslara kalmıss teskereye 2 gun15 saat kaldıı:)

hırsınımakurban pc yı verdım sanırım bana dayanamdı :)ay hıc sorma askaldı yaw ..

hhe corelde gelıyo arkadaslar lutfen lısteye zahmet olmazsa eklermısn kar cım:)

evet izin alabilirsem en kötü ihtimal 1 saatliğine bende geleceğim
:)

Son düzenleme:
hırsınımakurban pc yı verdım sanırım bana dayanamdı :)ay hıc sorma askaldı yaw ..

o senın nazar bozanınn rekor kırcaz ya goze geldın cnm bne senı bı okuuyp ufluym aya ucuruuymm sen gelme nasıl komple teorısı amaaa.s.

evet izin alabilirsem en kötü ihtimal 1 saatliğine bende geleceğim
:)
ınş gelırsın canem dılerım kı gelırsınn beklıcaz:)
o senın nazar bozanınn rekor kırcaz ya goze geldın cnm bne senı bı okuuyp ufluym aya ucuruuymm sen gelme nasıl komple teorısı amaaa.s.

canımsın harıkasın cok sagolşekercımm...

sende sgl cnm ve h.g gunduzun karanlığı safağa az kaldııııı:)

şafak gecıyo valla hadın butun kk lılar buyrun bulusmaya :)

beni oku üflede kısmetim açılsın::)

ozman soyle yapalım gelen herkesı okuurmmm nısan 15 cevahır kahve dunyaısndaa ufurukcu ben gelıyomm:)) ucret bı tebessum ıcten bı gulumseme menajerım kar-a bırakmanız rıca olunur

ben yarın gene cevahire uğrayabilirim
yarın teşvikiye ye gitçemde
reklam çekimine kendim değil kızlar k.oğlan için

ozman soyle yapalım gelen herkesı okuurmmm nısan 15 cevahır kahve dunyaısndaa ufurukcu ben gelıyomm:)) ucret bı tebessum ıcten bı gulumseme menajerım kar-a bırakmanız rıca olunur
hehe menejerde oldum sonunda :)alırım canem merak etme sen bıtenemm
ben yarın gene cevahire uğrayabilirim
yarın teşvikiye ye gitçemde
reklam çekimine kendim değil kızlar k.oğlan için

aa ablajım oglısın artıstmı yaw bak talıbıyım oglunun ona gore hehe

yol arkadaşımı buldum geliyorum :teytey: heyecanlandım bak şimdisırnaşık şey:enbuyukkk:

şş kızlar bı şey dıcemm kızmayın ama bırı daha gelıyoo:)) serakana da gelıyo oleyyyyyyyyyy:))

kızlar tekrar yazıyorum,ben merter'de oturuyorum,bu civardaki arkadaşları ortak biryerden alabilirim :eek:

X