15+6 bebeğimi kaybettim...

T

tugra85

Ziyaretçi
24 Nisan günü bir bebeğimizin cinsiyetini öğrendik ve heyecanımız bir nebze yatışmış olarak evimize döndük. Gece biraz ağrım oldu ama pek aldırmadım. Fakat sabah ağrıya dayanamayarak dokturumu aradım, üstelik kanamam da vardı. Çok yoğun olduğu için beyefendi, beni bekletmeme sözü aldım. Fakat yine de 20 dakika sancı içinde bekledim. Beni aldığında bebek yaşıyordu. Fakat ben ultrason makinasının karnıma verdiği baskıya bile dayacak güçte değildim. Rahim biraz açılmış ama bişey olmaz git dinlen naz yapma dedi ve iğne verip beni gönderdi. Akşama kanaman geçmezse gel dedi. Akşam üzeri kanamamın hafiflediğini söyleyince tama o halde birşey olursa ara dedi. Ancak o gece saat 3.30 da dayanılmaz sancıyla uyandım. Bebeğime birşey olmayacağından, kötü birşey olmayacağından o kadar emindim ki geçecek diye sesimi çıkarmadan sabaha kadar bekledim. Sancım 5 dakikaya düşene kadar. Hemşireler kendi aralarında konuşana kadar oğlumun beni bırakacağına hiç inanmadım ama nitekim oğlum direnemedi. Beni bıraktı :KK43: Henüz acım çok taze. Allah kimseye yaşatmasın tabi bana da. Ona o kadar alışmıştım ki, artık hissettiriyordu kendini. Canım oğlum... :a015:

büyük gecmis olsun.....Dr igne yapti yazmisin?????benim bildigim kadariyla hamile bir bayana igne yapilmaz yoksa yaniliyormuyum???

cok üzüldüm canim..Allah sabir versin..umarim acin diner..ne desem bilemiyorum:KK43:

canım benim böyle talihsizlikler oluyor maaleseff.
bende 24 haftalık bebeğimi erken doğum ile 2 nisanda kaybettim.
herşeyin hayırlısı demek gerekli.
yenidenhamile kalıp sağlıklı bebişler dünyaya getirmek istiyorum sende umudunu kaybetme lütfenn.

Gerçekten çok üzüldüm demekki sadece ilk 3 ay tehlikeli değilmiş hep tetikte olmak gerekiyormuş . Canım umarım en kısa zamanda bir bebğin daha olur ve onu sağlıcakla kucağına alırsın .

Cok uzuldum cok gecmis olsun/CAnim rabbim bir daha ins boyle bi aci yasatmasin sana; tabi kimseyede.Allahin dediginin onune gecilmiyo malesef.Sakin ama sakin kendi koyverip ilerisi icin umutsuzluga kapilma arkadasim.EN kisa zamanda ins gene hamis kalir ve bu sefer saglikla da kucagina alirsin :Saruboceq:

Çok sağolun kızlar. sizle konuşmak bana huzur verdi. pskolojim o kadar bozuk ki. Ağlaya ağlaya dinmedi 4 aydır gözyaşlarım. Eşimde benim yüzümden acısını yaşayamadı doğru dürüst. artık onu da üzmek istemiyorum

çok sağol. umarım herşey güzel olur hepimiz için.

Çok sağolun kızlar. sizle konuşmak bana huzur verdi. pskolojim o kadar bozuk ki. Ağlaya ağlaya dinmedi 4 aydır gözyaşlarım. Eşimde benim yüzümden acısını yaşayamadı doğru dürüst. artık onu da üzmek istemiyorum
Söylemesi kolay canım ama artık toparlanma zamanın gelmiş bence .Ablam ilk bebeğini 6 haftalık tı kaybetmişti kahrolduk . Ama bizde derler ki düşüğün ayağı kalırmış içinde hemen arkasından hamile kalır dediler. 6 ay beklemek zorundaydılar . Ve 7. ay hamile kaldı .Şimdi 1 yaşında oğlu . Toparla bence biran önce kendini ve yeni hamileliğine hazırlan :)):1hug:

24 Nisan günü bir bebeğimizin cinsiyetini öğrendik ve heyecanımız bir nebze yatışmış olarak evimize döndük. Gece biraz ağrım oldu ama pek aldırmadım. Fakat sabah ağrıya dayanamayarak dokturumu aradım, üstelik kanamam da vardı. Çok yoğun olduğu için beyefendi, beni bekletmeme sözü aldım. Fakat yine de 20 dakika sancı içinde bekledim. Beni aldığında bebek yaşıyordu. Fakat ben ultrason makinasının karnıma verdiği baskıya bile dayacak güçte değildim. Rahim biraz açılmış ama bişey olmaz git dinlen naz yapma dedi ve iğne verip beni gönderdi. Akşama kanaman geçmezse gel dedi. Akşam üzeri kanamamın hafiflediğini söyleyince tama o halde birşey olursa ara dedi. Ancak o gece saat 3.30 da dayanılmaz sancıyla uyandım. Bebeğime birşey olmayacağından, kötü birşey olmayacağından o kadar emindim ki geçecek diye sesimi çıkarmadan sabaha kadar bekledim. Sancım 5 dakikaya düşene kadar. Hemşireler kendi aralarında konuşana kadar oğlumun beni bırakacağına hiç inanmadım ama nitekim oğlum direnemedi. Beni bıraktı :KK43: Henüz acım çok taze. Allah kimseye yaşatmasın tabi bana da. Ona o kadar alışmıştım ki, artık hissettiriyordu kendini. Canım oğlum... :a015:

ALLAH SABIR VERSİN CNM..İNŞALLAH BI DAHA BEBİŞİN OLUR:Saruboceq::Saruboceq:

cnım ne dıycemı bılmıyorum gecmıs olsunmu basın saolsunmu cnım allah sabır versınSaruboceq bu drlar neden para alırken bu kadar bekletmıyolarda hastalanınca gecer dıye bastan savıyolar

canım çok geçmiş olsun allah bir daha vermesin inşallah

Canım çok üzücü bir durum ama toparlanmaya çalış artık bak 4 ay geçmiş...Yeniden bir bebek sahibi olabilirsiniz..Umutsuzluğa kapılma sakın.

senağlama cok gecmis olsun canim yaa inan cok uzuldum, inslh obur dunyada sefaatci olacak yavrun sana, inslh tez zamanda tekrar hamis kalir sagsaglim bebisini kucagina alirsin canim benim a.s.

canım çook geçmiş olsun..cok uzuldum...mirmirmirmir

Öncelikle gecmis olsun canim.Maalesef bu tip seyler bazen olabiliyor.Bende 22 haftalik hamileligimi erken dogumla sonuclandirdim malum cok kücük oldugu icin yasayamadi.Aradan biraz zaman gecmis zaten bir iki ay sonra tekrar deneyebilirsin.Gelen gidenin yerini doldurmaz ama bir bebegi olunca insanin önceki yasadiklarini cabuk unutuyor inan bana.Tecrubeme dayanarak söylüyorum.Umarim Allhim sana aldiginin yerine saglikli evlatlar nasip eder.Bir tanede cennet kusun var.Bir de böyle teselli olmaya calis bebisin cennette ve sana sefaatci olacagi günü bekliyor.

cok buyuk gecmıs olsun kolay degıl allah sabır versın umarım yenıden hamıle kalır acını unutursun allah kımseye evlat acısı gostermesın

Off ya nedenirki böyle bir duruma,bu acı insanın yüreğinden çıkmaz heralde ama acını bastırıp toparlanman lazım be canım.Önce kendin için sonra eşin ailen ve tüm sevdiklerin için ve tabiki Allahın izniyle yeniden gelecek olan bebişin için..Rabbim bu acıyı tekrar yaşatmasın,sabırlar versin,kolaylıklar versin...Bidahaki hamileliğinde İnşallah bebeğine sağlığıyla kavuşursun canım,kendine iyi bak lütfen..

X