15-25 yaş arası forum arkadaşı bulma

Aynen canım artık eski sohbetler kalmadı çok özledim yine toplaşalım :)

Siteye ilk girdiğimde geçen haftalarda ilk işim sana aryz pekmez tuba cevapveriyorum fairytale shanna hepinize baktım ama kimsecikler kalmamıs dedim ahh ahh bi zamanlar ne güzeldi dedim :)

Siteye ilk girdiğimde geçen haftalarda ilk işim sana aryz pekmez tuba cevapveriyorum fairytale shanna hepinize baktım ama kimsecikler kalmamıs dedim ahh ahh bi zamanlar ne güzeldi dedim :)
Hayat telaşından herkes koptu burdan kuzum eski sohbetler çok güzeldi birbirimizle iyi kötü her şeyimizi paylaşırdık ne güzeldi :)

Hayat telaşından herkes koptu burdan kuzum eski sohbetler çok güzeldi birbirimizle iyi kötü her şeyimizi paylaşırdık ne güzeldi :)

Keisnlikle öyle canım dert ortaklığı yaptık birbirimize hep :) Yine yaparız inşallah güzel kişilerle güzel arkadaşlıklar kurarız :)

Öyle oluyor o dönemler internette bile az takılıyorum ben hoş bi laptop almam lazım İzmir e dönerken yoksa zor girerim bende kk ya :)
Aynen telefondan işkence gibi oluyor güzel bir site ama bilgisayarda daha keyifli :) tablet bile alabilirsin aslinda ucuz bir şey hem taşimasida kolay olur :)

X