Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 14 yaşa hangi beden uygun?

Ne alaka bayanlar yaa sütyen takarsan büyümez küçük kalır vs vs...
Böyle saçmalık olurmu?
Her insanın bünyesi farklıdır... Bazılarının göğüs gelişimleri az olur bazılarının çok bazılarının normal düzeyde saçma saçma laflarla insanların aklını bulandırmayın...

bak en basit bi doktor sitesine gir ve büyük göğüslü ergenlikteki kızlar için tavsiyeleri oku.ilk sırada gece gündüz sütyen çıkarmamaları yazıyor kendim okudum.çünkü göğsü sıkıştırıp büyümesini engelliyorsun.azlık çokluk bünyeye bağlı.hatta bnm annemin iç çmaşır stan dükkanı var oraya gelen bi doktor bna bnu söledi içimden güldüm sütyenle olck iş mi die ama cdden bnmkiler kçük kaldı şimdi hiç takmıorm dışarı çıkarken takıyorum bir tek inanıp inanmamk senin elinde ama gerği deştremezsn şakkıdı

Bende 14 yasındayı südyen takıyorum kücücükler bütün arkadaslarımın kocaman benle dalga geciyorlar buda beni üzüyor :KK43: mecburen büyük göstermesi icin südyen takmak zorunda kalıyorum

bnde senin gbi yapıyordum sütyen takıp varmış gb gösteriyordm :gitme:
ama inan snra snuçlarına katlanırsn bnm gbi gelşimi durdurmak istemiosan cnm çıkar sütyeni en azından okula gderkn flan tak sadece eve gelnce uyurken flan hep çıkar yerimseniben

:eek: canım benim bol bol nar ye mevsiminde inanılmaz büyütüyor ben şu an 90 kullanıyorum vehafif dekolteli bir şeyler giydiğimde wc de kızlar bile uff çok güzel göğüslerin var diyorlar

Cıkartıcam artıkk :teselli: Ama genelde dısarıda oluyorum sürekli takmak zorundayım nasıl sdyenler takmam gerek Büyük durmasını isdiyorum

Cıkartıcam artıkk :teselli: Ama genelde dısarıda oluyorum sürekli takmak zorundayım nasıl sdyenler takmam gerek Büyük durmasını isdiyorum

göğüslerin düze yakınsa yani bşi giymeden içine dışardan tişörtten belliolmuosa bnce önce byüt biraz ondn snra sütyentak derm bn yoksa düzde hepten beter etme kafamçokkarıştı

bence de eğer göğüslerin düze yakınsa sakın takma o zaman hepten küçük kalır ama yarım atlet işimi görmüyo takmam lazım diyosan sütyeni sadece dışarda kullan eve geldiğinde ya rahat bırak yada yarım atlet tak

Pekii birşey sorcam.. Daha doğrusuu 3 şey.. :1rolleyes:
1) Şimdi benim annemin,teyzelerimin,halalarımın,kuzenlerimin göğüsleri büyük benimde onlar gibi olur mu ?
2) Göğüs kaç yaşına kadar büyür? :bbo:
3) Bide ben anlamadım .. Sütyen takmak mı takmamak mı daha çabuk büyütür? :bbo:

Sorularımı okuduğunuz için şimdiden teşekkürler :))))

Pekii birşey sorcam.. Daha doğrusuu 3 şey.. :1rolleyes:
1) Şimdi benim annemin,teyzelerimin,halalarımın,kuzenlerimin göğüsleri büyük benimde onlar gibi olur mu ?
2) Göğüs kaç yaşına kadar büyür? :bbo:
3) Bide ben anlamadım .. Sütyen takmak mı takmamak mı daha çabuk büyütür? :bbo:

Sorularımı okuduğunuz için şimdiden teşekkürler :))))

ilk sorudan başlayalım :)
1)bildiğim kadarıyla bu göğüslerin de genlerle ilgisi var(mesela bizim ailenin kadınları küçük göğüslü) yani herelde seninde göğüslerin onlar gibi olur.
2)bu soruya net cevap veremem ama tahminim 17-18 yaşına kadar büyür yinede daha deneyimli kişilere sorarsan iyi olur.
3)sütyen takmamak göğüsü daha çabuk büyütür.çünkü sütyen göğüsü sıkıştırıyor.o şekilde de göğüsün büyümesi engelleniyor.

ilk sorudan başlayalım :)
1)bildiğim kadarıyla bu göğüslerin de genlerle ilgisi var(mesela bizim ailenin kadınları küçük göğüslü) yani herelde seninde göğüslerin onlar gibi olur.
2)bu soruya net cevap veremem ama tahminim 17-18 yaşına kadar büyür yinede daha deneyimli kişilere sorarsan iyi olur.
3)sütyen takmamak göğüsü daha çabuk büyütür.çünkü sütyen göğüsü sıkıştırıyor.o şekilde de göğüsün büyümesi engelleniyor.

göğüs gelişimi 20 li yaşlarda dewam eder bnu bi dergide okumuştum kaydirigubbakcemile5

rica edriz canım ben 19 yaşındayım ama ufakta olsa büyüyolar hala o sebepten merak etme sen büyür daha :KK66:

15 yaşındayım ve benmde küçük göğüslerm var şu an :kedi: 1 yıldır sütyen kullanıyorum ve geceleri hariç sürekli takardım ama şimdi bu yorumları okuyunca karar verdm yanlız dışarda takıcam a.s

ama içimde büyük göğüs hayranlığı var hatta yarım atlet kullanırken içine pamuk falan koymaya çalışırdım kaydirigubbakcemile3

sütyen kullanmazsan da büyük ama sarkık göğüslü olursun sonra da göğüslerim niye dik değil diye depresyona girersin.. ayrıca genetiğin de büyük önemi var ve göğüslerin de 18 yaşına kadar büyüyeceğini sanmıyorum

black_irm
şaka mısın yiivrum sen?
daha yeni üyesin yaşın 14
4 mesajın var ve 2si orgazm başlığı altına yazılmış:bbo:
göğüslerini yalayarak masaj yapamazsın ayrıca:bbo:

X