14 şubatta eşime bebişimizin müjdesi en güzel hediye olurdu diyenler

dilmuh

hosgeldin oglum
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
7.490
4
14 şubatta eşime hamile olduğumun müjdesini vermeyi ne çok isterdim.hemde büyük bir sürprizle.şöyle küçük sevimli bir kutunun içinde pozitif gebelik testimi koyup vermek ne güzel hediye olurdu hem ona hem bana

aman biz ne sevgililer günü,ne evlilik ne doğum günü geçirdik ama böyle bir hediye vermek nasip olmadı olmuyorda..

benim bu pazar 28.gün adetim gelmezse perşembe idrar cumartesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum Allah'ın izniyle .... dua edin .......

benim bu pazar 28.gün adetim gelmezse perşembe idrar cumartesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum Allah'ın izniyle .... dua edin .......

rabbim yardımcın olsun.bize sonucu yaz emi merakta bırakma.dualarımız seninle

14 subatta diilde kendi dogum gününde yada evlilik yil dönümümüzde olmasini daha cok isterdimmmmmmm

evet süper hediye olurdu yaaa. bi de benim şöyle bir durumum var

adet tarihim:12 şubat
doğumgünüm: 13 şubat
sevgililer günü: 14 şubat

amaaa malesef göğüslerim ağrımaya başladı. böyle bir hediye veremicem belli oldu yani :icecream:

sevgililer gününde bende eşime hamile olduğumu söylemek istiyordum ama sabah kalktım birde ne göreyim kırmızılar çok kötü oldum 21de evlilik yıldönümüzdü malesef çokkötüyüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm

kızlar gerçekten bence de süper olurdu.keşke olsa.bugün adet olmam gerekiyodu ama olmadım. kendimi de ümitlendirmek istemiyorum.bu ay ilk denememizdi.yok canım diyorum olmamıştır heralde.çünkü hiçbi belirti yok başka.ama yarın da adet olmazsam bakın siz benim telaşıma :) umarım olmuştur.14 şubat fikri süperrrrr.daha önce doğum yapmış ve hiçbi belirti yaşamayan bi arkadaş var mı aramızda acaba.

Arkadaşlar benim de 28. günüm 7 şubattı yani 3 gün önce...Ama hala olmadım. Bu saat oldu bekliyorum.Belki de Sevgililer günü hediyem bebek olacak. İnanamıyorum.!!!!

LadyTempo peki nasıl dayanıyosun bekleyerek.. test yapsan bence belli olabiilir :) 3 gün geçmiş çünkü.

Kırmızışeker, 8 aydır korunmuyoruz. Bir kere çok ümitlenmiştim, testte bir çizgi silik çıktı ve 2-3 gün sonra regl oldum.Büyük hayal kırıklığı yaşadım.Açıkçası korkuyorum.Test negatif çıkarsa üzülücem.
Eşime regl oldum dedim.Eğer yrn da olmazsam doğrudan kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Eğer hamile isem çok büyük süpriz olcak eşime. Hayırlısı olsun diye dua ediyorum herzaman...Hepimiz için...

doğru haklısın.ben belki de ilk denememiz diye çok heyecan yaptım. aslında senin yaptığın doğru :) umarım hamilesindir.gerçekten harika bi süpriz olur. ben de bugün olmadı diye neler düşünüyorum.eğer hamileysem ben de regl olduumu söylemeyi düşünüyorum :KK70: tabi hamile değilsem de sağlık olsun.napalım :)

kızlar gerçekten bence de süper olurdu.keşke olsa.bugün adet olmam gerekiyodu ama olmadım. kendimi de ümitlendirmek istemiyorum.bu ay ilk denememizdi.yok canım diyorum olmamıştır heralde.çünkü hiçbi belirti yok başka.ama yarın da adet olmazsam bakın siz benim telaşıma :) umarım olmuştur.14 şubat fikri süperrrrr.daha önce doğum yapmış ve hiçbi belirti yaşamayan bi arkadaş var mı aramızda acaba.

Ya kırmızışeker senin de ilk heyecanların sanırım ilk bebeğin olcak. İnşallah hamilesindir canım. Bu seneki 14 Şubat hayatımızın en unutulmaz günü olur :) Lütfen durumunu buraya yaz, haberdar olalım.
Bir de mesleklerimiz de aynı sanırım:)

evt ilk bebek için bu heyecan :) buraya yazarım ok.ama hiç bi belirti yok yaf. olmadı diye düşünüyorum.tabi ki belli de olmaz bu işler ama bakalım hayırlısı artık.ben kendimi olmicak diye adapte edeyim de olmasa da sağlıklı olsun da sonra olsun diyim :) senin ikinci mi yoksa. bu arada senin mesleğin bilgisayar mühendisliği mi.benim bilgisayar programlama.

ahh keşkeeeeeee...14 şubat olmazsa ...10 mart eşimin doğumgünü ona istediği en güzel hediyeyi nasip etse allah keşke...

X