14. Haftadan sonra cinsiyet değişir mi

Merryy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2019
40
14
29
Merhaba anneler 1 oğlum var birde kızım olsun istiyordum ama geçen ki muayenede erkek dedi doktor gösterdi ama oğlumun pipisinin ultrason görüntüsü vardı o çok farklı geldi gözüme acaba değişir mi bu arada kendi doktorum değildi başka doktora gitmiştim biraz tuhaf oldum erkeği duyunca beklemiyordum ne bileyim iki meyveden de tatmak istiyordum tabi önemli olan sağlıklı olması ama hala bir umut var içimde kendi doktoruma gidene kadar beklicem bakalım o ne diyecek oğlumun ultrason görüntüsünüde ekliyorum
ABD0CB9B-581D-41BF-AB60-C7A5535F5587.jpeg
IMG_9514.jpeg
5E02D9A0-3049-4666-AD69-D582EBBC610F.jpeg

çok net erkek 😂 ben de kız bekliyordum doktor ultrasonu açar açmaz bebek erkek diyince bi kücük kalp krizi geldi 😂😂 sizinki de gayet net. çok değişecek gibi durmuyor

çok net erkek 😂 ben de kız bekliyordum doktor ultrasonu açar açmaz bebek erkek diyince bi kücük kalp krizi geldi 😂😂 sizinki de gayet net. çok değişecek gibi durmuyor
Evet banada öyle erkek dedi bende kesin mi dedim tekrar baktı erkek dedi ayın 19 unda kendi doktoruma randevum var Yinede onu bekliyorum ama kendimi pek ümitlendirmek istemiyorum küçük bi şok geçirdim zaten 😂

Ya erkekten kıza dönenide duydum böyle pipi gösterip bende belki bir umut diyordum ama benim ki öyle olmayacak galiba 🙈
O kordonu pipi zannediyorlar genelde ama sizinki kesin pipi. 🥹 Ben fetal DNA ile öğrendim erkek olduğunu hissediyordum ama kalbimden kız geçiyordu, erkek çıktı. Ultrasonda da böyle fotoları var bebeğimin 😂. Doktorum nedense çok keyifleniyor pipisini gösterirken devamlı pipi fotosu veriyor bana 😂, artık sünnet ettirince size getircem dedim ahahah

O kordonu pipi zannediyorlar genelde ama sizinki kesin pipi. 🥹 Ben fetal DNA ile öğrendim erkek olduğunu hissediyordum ama kalbimden kız geçiyordu, erkek çıktı. Ultrasonda da böyle fotoları var bebeğimin 😂. Doktorum nedense çok keyifleniyor pipisini gösterirken devamlı pipi fotosu veriyor bana 😂, artık sünnet ettirince size getircem dedim ahahah
Ya bizde hiç kız yok eşimin tarafında bir abisi var onunda iki oğlu var bizimde iki erkek olacak artık kızdan yana ümidim kalmadı amcalarda var torunlarında var kız ama nedense bi bizde yok belki bende kız olur dedim ama oda olmadı galba nasip 😂

X