Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bu dönem cok agır gidiyor benim kilolar.az yiyip spor yapmama ragmen cnm.
Yazın catir catir gidiyordu.gorenler sasırıyordu ne guzel.:-/
1 ay 1 hafta oldu hergun spor yapiyorum(istisnalar dısında ) ,yemem cok cok azaldı.3 kilo bile degildi giden.bugunlerde 3'ü buldu.

Sabah 1 tek yumurtayla doyuyormusun?

Canlarım benim çok özledim sizi ama iş ve ev o kadar yoğun ki az önce iş yerinde fırsat bulunca direkt buraya geldim. Ne var ne yok? Nasıl gidiyor?

Hatta şimdi çıkmam lazım ilerleyen saatlerde gelmeye çalışırım gelemezsem akşama inşallah. Öpüyorum hepinizi

valla canım bizim kilo fazla ya en az haftada 1 vermemiz gerek.1,5 ay sonra takıldım biraz da benden kaynaklı spor hiç yapmıyorum nerdeyse.beyaz çay oranı azdır etki daha az olur belki o sallamada
canım zaten bende kahvaltı öğle yemeği mantıgı yok yıllardır gün içinde hiç ama hiç acıkmıyorum hatta yediğim zaman miğdem bulanıyor ama bu şekilde hep kilo alıyorum sağlıklı beslenmek adına zorluyorum kendimi şimdi.kaç kilosun şimdi boyun kaç özlem?bence menunu değiştir bi de şu karışım vardı ona da faydalı diyolar hızlandırıyormuş 1er çay kaşığı zencefil zerdeçal tarçın yoğurda karıştırıp yemeklerden önce yiyosun ben bi kaç kez denedim düzenli olmadı ama faydalı o da.

Canlarım benim çok özledim sizi ama iş ve ev o kadar yoğun ki az önce iş yerinde fırsat bulunca direkt buraya geldim. Ne var ne yok? Nasıl gidiyor?
eeeeeebruuu terk eyledin bu diyarı ya bizde özlüyoruz seniii

Merhaba Herkese!!

canım bende öyle toparlanmamız gerekiyor yaz geliyor çünkü 3,5 kiloda ben almışım
Ben daha tartılmadım canım ama eminim çok ciddi kilo aldığıma :26:

Kaptancığım biz de özledik. Takıma dönmeye çalışıyorum işte. Böyle olmuyor ayrı gayrı. Bunun dışında iyiyim çok şükür.

Hosgeldin Ebru'cum.iyi diyelim iyi olalım.
sen nasılsın? Bebis nasıl?
spora basladın mı?

Son düzenleme:
Cnm boyum 1.65
6 ocakta 83.100 ile basladım.cuma günü bildirimde 80.300'düm.
En son agustosta 67.5'e düsmüstüm.sonra daha cok kilo aldım.4 ayda 16 kilo.

Bünyen benimki gibiymiş alınır canım dikkat etmeyince öyle bir alınıyorki ben hayatımda 100lü rakam görmedim bırak 100ü 90ları bile görmedim hep iri durdum çevremdekilerden yine öyle bişelr zannediyodum bi çıktım tartıya Aman Allaaaahım 102.6 yuh dedim ya yuhh geçtiğimiz yaz giydiğim şeyleri imkanı yok koluma bile sokmadım bırak düğme iliklemeyi bildiğin obez işte Allahım hepimizi korusun vallaha tipi felan geçtim sağlık gidiyor elden, ya bunu vücudumuza yapmaya hakkımız yok bütün organlarımız yağın içinde vıcık vıcık gariban böbreğim karaciğerim hepsi kayboldular yağdan hatta bi ara foto koymuştum buraya vücudumuzdaki yağlarla ilgili yine ekleyeyim iğrenelim bi kendimizden:)

yüzüklerim bol geliyor. taktığım zaman düzgünce duran yüzükler artık parmağımda dönüp avcumun içine doğru bakıyor. elbiselerimde olsa sevinirdim de yüzüklerim olunca konu üzüldüm. ilerde daha çok kilo verdiğimde aynılarının küçüklerini alayım diyorum ama o kadar yüzüğün aynısını nerden bulucam.

bel, göbek ve göğüs ölçülerini merakımdan tekrar ölçtüm az önce. 1 er cm. incelmiş 3 ü de.

Buyrun efendımmm yenı gelen arkdaslarda gorsun bu yagları ıgrencccccc her yerınde vucudumuzun.

Eklentiler

• $Screenshot_2013-12-07-18-17-34.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 34
Canm demk ki odem fazla. Olabilir yuksek kilodakiler veriyolar bu kadar kilo

Bu arada gunaydin kizlar dersteyim skıldim ya
Sıkılmak cok kötü anlıyorum seni bizimde bgn toplantımız vardı okulda ıda cok sıkıcıydı
Tek sorun öğlen fazla kaçırdığın ekmek bence

Bizde seni özledik ebru benim açımdan ili gündür iyi gidiyor sonunda bir düzene girdim zaten kıyafetlerimi giydikçe aldığım kiloları gördükçe daha da hırs yapıp motive oluyorum

herkese merhaba.
öncelikle özür dilemek istiyorum, kurallara pek riayet edemiyorum ama inanın keyfi bir durum değil. sanırım diyet psikolojisine henüz giremedim. öncesinde de yazmıştım zaten, sabah diyorum oh ne güzel ne kadar iyi beslendin diye (kendi kendime) ama öğleden sonra işler değişiyor. benim en büyük sorunum abur cubur, tatlı isteğimi kesemiyorum. aslında diyetisyene gidip tahlilker yaptırmak istiyorum ama bebeğim 6 ayını tam doldursun öyle gideyim dedim. ay sonu spora başlamayı çok istiyorum ama sol baş parmağımda tırnak batmam var bu sıralar biraz arttı, eşimin işleri yüzünden dr gidemedim, işleri ay sonu hafifliyor nasipse, maalesef ay sonunu beklicem.
bu iş kesinlikle psikoloji de bitiyor, birşeylere başlamak için hazır olmak gerekiyor ama ben 2 çocukla sabahtan akşama evde bunalaraktan ve bu ufak tefek rahatsızlıklarıma kafayı takaraktan bir türlü adapte olamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…