Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Afiyet olsun cnm.menun cok guzel.sen boyle gidersen en kısa zamanda hedefine ulasirsin.
Tarif icin tesekkurler.degisik bir tarif.salca falan yok.ilk defa deneyecem diye bugun bir tane aldım.yarın ilk isim bunu denemek olucak.:))

canım tam diyetlik yemek umarım sende seversin.bunu sevmezsen salatasınıda deneyebilirsin o da çok güzel ve hafif oluyor.

Kızlar Merhaba. İyisinizdir inşallah. Artık takıma döneyim diyorum. Bu sabah annemle beraber başladık diyete. Tartıya çıkmaya korkuyorum açıkçası :/ zaten bir buçuk hafta boyunca tartılmama imkan yok.

Günaydin kizlar

Berbat haldeyim regliden
Kalkip hapimi iceyim kahvalti yapayim. Gün icinde bir ara lesliele yürümem lazim cezami cekecegim
Gecmis olsun cnm:))spor yaparsan daha iyi hissedersin kendini.
canım tam diyetlik yemek umarım sende seversin.bunu sevmezsen salatasınıda deneyebilirsin o da çok güzel ve hafif oluyor.

Yedim bile. pırasaya benzettim tadını.pırasaya cok az salca ve limon koyuyorum.bidaha yaptigimda bu sekilde deniyecem.
Salatasinida denerim.
Pıratik olmasıda hosuma gitti.tesekkur ederim cnm.:)

afiyet olsun canım ben pırasayıda bu şekilde yapıyorum :))annem sağ olsun ondan öğrendim hepsini

canım bende öyle toparlanmamız gerekiyor yaz geliyor çünkü 3,5 kiloda ben almışım

Herkese günaydınnn hafta sonu çılgınlar giibi uyumuşum muhtemelen 2 öğün yapacağım bugünn ayrıca hala regl olamamada beni çok zorluyor

eee daha daha

bu hafta içi arkadaşlarla buluşucam birkaç gün ayrı ayrı. dışarda yemek yemeden kurtarmam gerekiyor paçayı. döner, hamburger falan yemek isterler büyük ihtimalle. kahveyle falan kandırıcam onları.

Cnm döner yiyebilirsin ama sirf etini ve salata yogurtla fln yani yanina ekmek veya patates kizartmasi mayonez gibi seyler yoksa yiyebilirsin

Kizlar 1tane balik yedim salatayla doynadim. Simdi nesfit ve süt yiyecektim ama zehirler diyordulae nettende baktim. Tazeligine güven olmayan balikla ve ssonra süt icnemek gerekiomus. Tazeliginden eminsek sorun yokmus. Benim valik derin dondurucudab oldugu icin nesfitzen vazgeciyorum bugün

Kızlar sabah nesfit,öglen kereviz+salata yedim.3-4 arası sanırım:cok az biberli ekmekle,kücük pogaca yedim.ozellikle ekmek yemedim bugun.:)
Suan aclık hissetmiyorum.rezene cayi iciyorum.:) ogunde atlamak istemiyorum ama bisey yiyesim yok.
Ilerleyen saatlerde acikirsam yogurt+ yulaf yada yogurt+keten tohumu yiyim diyorum.:-/

bende çok korkarım. aslında bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de yeme. psikolojik olarak zehirlenme belirtileri yaratırsın kendi kendine, panik olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…